Karty Tarota, jakich używacie, jakie lubicie

wtrące i ja swoje trzy grosze, talia to tylko narzedzie które nas pobudza,wiedza jest w nas.
Sprawdzalność to nie wszystko,najwazniejsze jest by umieć pomóc drugiemu człowiekowi,poprzez nasze karty.
Co mi po sprawdzalnosci że ktoś bedzie miał wypadek jak się nie da go przed nim uratowac Smutny.
natomiast ja porównam talię nie do perfum ale do książki,mozna czytać jedną książkę w kółko i nic wiecej się z niej nie wydobedzie,ona się znudzi,natomiast tą samą powieść ale w innym wydaniu widzimy i odbieramy już inaczej.
Kazda talia nas czegoś nowego uczy,każda jest jak powieść w której przeżywamy przygody,i odkrywamy jej nowe tajemnice.

Nikt tu się nie chwali ile kto ma talii a szkoda Uśmiech
bo to inspiruje innych do działań,do rozmów,do wymiany uwag o danej talii. I nie chodzi o chwalenie się wcale a o rozmowy jak talia pracuje,czego uczy,jak inspiruje.
jednemu wystarczy 1talia , innym bedzie mało i 500 ,boimy się chwalić tym co kochamy?

Kartomancja bo nie tylko tarot to Hobby które rozwija i uczy w wielu dziedzinach.

i podpisuje się pod postem Karolinki że kazdy musi znależc klucz i serce do swoich talii Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości