Przerażający sen o babci
#2

Witaj Uśmiech. Myślę, że sen odzwierciedla Twój stosunek do śmierci babci i może źal z powodu nieobecnosci na pogrzebie. Musisz świadomie rozliczyć się z tym co się stało i być bardziej wyrozumiała dla siebie. Byłas przy babci w jej ostatnich dniach, wspieralas ją, więc nie możesz się zadręczać, szkodzisz tylko samej sobie w tej chwili. Babcia na pewno nie chciałaby abyś się tak zamartwiała Pociesza . To naturalne, że Twoje myśli w ostatnim czasie dotyczą babci, stąd przekład na sen. Z doświadczenia wiem, że to mija. Rownież po śmierci bliskiej osoby, snila mi się ta osoba kilka razy, krotko po pogrzebie. Sen - tak, jak w Twoim przypadku, nie nalezal do przyjemnych, ale już więcej razy mi się nie przyśniła. Może być to oczywiście forma pożegnania, wpleciona razem w nasze marzenia senne odzwierciedlające nasze obawy. Nie wiemy na lle zmarli mogą ingerować w nasz świat więc to tylko przypuszczenia. Może były w tych snach jakieś szczegolne symbole zwracające Twoją uwagę? Może tez babcia chce Ci przekazać aby się nie martwiła? I w ten sposob się pozegnała. W moim przypadku od pogrzebu minął rok. Teraz czuje spokoj i odnosze wrazenie, że juz teraz wszystko dobrze. Odzyskalam spokoj ducha Uśmiech. Tobie tez tego życzę. Trzymaj się dzielnie Kwiatek
Pozdrawiam

Per ardua ad astra
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości