Zapachy:)
#22

Katarinek napisał(a):Dziewczyny, a stosujecie jakieś olejki eteryczne w życiu codziennym? Ja kiedyś lubiłam do kominka wpuszczać kilka kropli, ale teraz przerzuciłam się na woski marki Yankee Candle, które są naprawdę nieziemskie jeśli chodzi o zapachy! Od podstawowych kwiatowych zapachów można dojść do absurdów jak np. świeca o zapachu bekonu hihihi Rotfl
Nakupowałam już tyle tych wosków z Yankee i nic specjalnego, większość to zapachy które w ogole do mnie nie przemawiają, jest kilka które są ok i jak do tej pory tylko jeden zapach jest dla mnie trafiony w setkę i jest po prostu cudowny a mianowicie honey blossom.

A poza tym ja także jak i inne kobietki jestem bardzo wrażliwa na zapachy, uwielbiam zapach książek, nowych butów, kawy, ciasta, kwiatów, trawy, powietrza latem po deszczu, dobrych perfum, mimo ze rzuciłam palenie po 15 latach to i lubię zaciągnąć się dymkiem z papierosa itd....
Co jest najcudowniejsze w zapachach? Myślę że to iż dzieki zmysłowi powonienia możemy przenieść się w czasie, jest to bardzo cenne.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości