Warsztat 135 - Miejsce
#3

Witaj Uśmiech
Spróbuję swoich sił!

1. Gdzie miała iść Wiedźma Marta 23.08.16r i w jakim celu?: 4 mieczy + VIII Moc
Obie karty mówią mi o potrzebie spokoju. Moc dodatkowo o potrzebnej wewnętrznej sile. To raczej ciche miejsce. Z racji karty mieczowej stawiam na jakiś urząd. Ale po tych kartach stwierdzam, że mógł być to też szpital/przychodnia/gabinet lekarski - generalnie coś z leczeniem obrażeń i rekonwalescencją; zakład pogrzebowy albo kancelaria parafialna.

2. Co pokrzyżowało Jej plany i nie mogła ich tego dnia zrealizować?: 7 mieczy + królowa denarów
Plany nie wypaliły z powodu jakiejś osoby, najpewniej kobiety. Aczkolwiek może ta karta pokazuje Ciebie. 7 mieczy mówi mi, że zatrzymały Cię jakieś inne sprawy papierkowe. Z królową denarów może mówić o sprawach podatkowych, księgowych, jakiś rozliczeniach. Inna opcja - czyjś pomysł odwiódł Cię od planów, miałaś ciekawszą alternatywę. Ale czy też przypadkiem po prostu Ci się nie chciało i dlatego nie poszłaś...

Kim jest królowa denarów: 10 pucharów, 3 buław
Co do tej osoby... Nie wiem nadal czy to kobieta, ale tak bym podtrzymał. To ktoś z Twojego bliskiego otoczenia, najpewniej ktoś z rodziny, kto przyjechał na wakacje.

W tym otoczeniu 7 mieczy może mówić o wyjeździe tej osoby. Musiałabyś np odprowadzić tego kogoś na dworzec i o załatwieniu nie było już mowy.


Dziękuję za warsztat Kwiatek
Mam nadzieję, że pojawi się tu więcej osób. Uśmiech

Pozdrawiam,
Luks Buźki
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości