Przyszłość relacji:)pomoc w interpretacji
#4

W sumie można dwojako interpretować te karty, wszystko zależne jest od tego, o jak dalekiej tej "przyszłości" myślałaś rozkładając karty ...
Jeśli o tej dalekiej przyszłości, gdzie miałaś nadzieję na to, czy to jest ten jedyny partner, to myślę, że odpowiedź z tych 5 kart jest nie wystarczająca. W sumie, na takie dalekosiężne plany, nie rozkładałbym tylko 5 kart Lenormand. Natomiast, jeśli chodziło ci o tę przyszłość, jako czy w ogóle ma szansę wasza relacja, w momencie rozkładania kart, to ten rozkład z 5 kart myślę, ze jest wystarczający ... Już minęło trochę czasu od daty twojego posta, a więc może jest też możliwość, choć wstępnej weryfikacji, dlatego napiszę jak ja widzę te karty ...
Pan zostanie kochankiem, albo przyjacielem, z którym nie będziesz mogła wiązać plany na przyszłość. Poznałaś go przez osobę trzecią, po przez jakieś powiązania, to nie było przypadkowe spotkanie, a raczej zaplanowane, choć być może, ty sama nie byłaś w to "wtajemniczona". Prawdopodobny wynik waszej relacji na przyszłość, może pozostawiać tylko w planach, nadziejach, marzeniach, ponieważ może to być przelotny romans, krótkotrwała bliższa znajomość. Pan ma jakieś poważne zobowiązania, które tobie samej mogą przeszkadzać i choć nie do końca myślę, że może tu chodzić o drugą kobietę, to jednak również nie mogę jej wykluczyć. Mimo tak sprzyjających kart, to jednak myślę, że ten Pan, ma nie co inne plany na przyszłość ... Sumując, powiem tak, jako na tą dalszą przyszłość, nie widzę w tych kartach nadziei na spędzenie jej razem (już pisałam dlaczego), ale z kolei myśląc przyszłościowo czy ta relacja ma tylko jakieś szanse, to odpowiedź jest na Tak, są duże szanse na stworzenie nie tyle co stabilnej, ale stałej relacji z tym Panem. Na tego typu pytania, gdzie jest zawarty aspekt tej dalekiej przyszłości, nie stawiałbym tylko 5 kart Lenormand, rozłożyłabym WT, z której można więcej odczytać lub rozkładając tylko 5 albo np. 9 kart (3x3), zadałabym bardziej uderzające w sedno pytanie, np. Relacja z Panem X zrodzi pewne zobowiązania, czy też nie? lub Jak w najbliższym czasie będzie się rozwijać nasza relacja. Tematem przewodnim w tych kartach jest karta 1 Jeździec, która nie ma w sobie nic stałego, ja ją odbieram jako krótka wizyta - lecę dalej ...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości