Warsztat 140 - Mój urlop
#2

Perełka napisał(a):Mam nadzieję, że nie urażę nikogo, ale wątek utknął i postanowiłam uruchomić kolejny warsztat :bow-yellow: Zrobiłam sobie kilka dni wolnego i nie wiem co ze sobą zrobić...mam ambitne plany :obscene-hanged:
1. Zorganizowałam sobie czas na dzisiejszy wieczór, co wykombinowałam?
2. Co zaplanowałam na jutro?
Powodzenia Ok
Rozwiązanie podam we wtorek Plotki
Bardzo dobrze, że założyłaś wątek Perełko! Mam nadzieję, że znajdą się chętni by poćwiczyć Uśmiech Jak najwięcej chętnych.

Do rzeczy:
1. 5 mieczy, 4 kielichów
Wooo matko... Sądzę, że to bardziej intelektualne rozrywki. Coś nietypowego, eksperyment mający na celu zabicie nudy. Sądzę, że wieczór spędzisz w domu, może nawet z kotem u boku. Wieczór z książką lub filmem o tematyce wojennej, historycznej. Bardzo możliwe jednak, że weźmiesz się za coś niezbyt przyjemnego, co odkładałaś do tej pory.

2. 10 buław, Moc
Aktywność fizyczna - siłownia, jogging, joga, basen, wycieczka krajoznawcza. Obie karty sugerują mi, że potrzebna jest siła fizyczna, coś możesz dźwigać. A więc to mogą być także jakieś większe zakupy, albo porządki domowe podczas których będziesz coś przenosić z miejsca na miejsce(to w zasadzie pierwsze wpadło mi do głowy). A może ciężka wizyta u weterynarza...

Buźki
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości