Warsztat 109 - Grudniowe wydarzenie
#2

To ja na pierwszy ogień!

1. W jakim wydarzeniu brałem udział 9 grudnia bieżącego roku?
6 buław/ V Papież/ 9 kielichów
Wydarzenie bardzo miłe. Skupiające ludzi przy muzyce i alkoholu. Ogólnie pojętej biesiadzie.
Miedzy kartami zabawy jest potężna karta papieża, uwaga jest zwrócona na jego osobę, charyzmatyczne guru. To do niego przyszliście.
Uważam, że byłeś na koncercie, a papież to pisenkarz. Na mojej karcie 6 buław są trąby, czyli muzyka, a z drugiej strony 9 kielichów chór, a może nawet były fajerwerki. Ew. mógł byc to wykład, przemówienie lub po prostu msza Oczko
Wspomogę się jeszcze jednym pytaniem: kim jest Papież w moim rozkładzie?
II Papieżyca/ V Papież/ XXII Głupiec dołoże jeszcze 10 buław
Teraz mam zagwoskę. Wystapiła tam rodzina, zespół pokrewnych sobie osób. Para z dzieckiem.
Jako pierwsza pojawiła się papieżyca, czyli ona jest najważniejsza. Na zewnątrz pewna siebie, w środku niezwykle delikatna, refleksyjna. Całe zycie szuka pokrewnej duszy. Niestety, często się myli i wybiera tych, którzy ją wykorzystują lub tłamszą. Głęboko uduchowiona, no artystka. Bardzo ambitna, czasem nadmiernie ambitna, pracowita, może być przeciążona obowiązkami, dąży do doskonałości, może mieć potrzebę uznania czy zabłyśnięcia w świecie. Ma bardzo silną wolę i jest uparta, ale jak pisałam wcześniej ograniczona w działaniu. Dużo wymaga od siebie. Wystąpiła w duecie (obok papież) i z dzieckiem lub dziećmi. Na mojej karcie jest w stroju niebieskiem.

2. Dlaczego zdecydowałem się wziąć udział?
3 miecze/ 2 kielichy/ VIII Siła
Ktoś kupił dwa bilety na randkę, ale dostał kosza i Ty zostałeś zaproszony w to miejsce.

Mam nadzieje, że karty dobrze mnie prowadziły. Czekam na rozwiązanie.
Udanych świąt Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości