Interpretacja Lenormand
#12

kasia12 napisał(a):Dziekuje madrugada Uśmiech

Mam pytanie w sumie Bardzo podobne do tego co zadalam , nie chce zakladac nowego watku poniewaz w sumie to pytanie ma troche zwiazek z tym co zadalam tutaj Uśmiech

Co jesli Pies wychodzi na uczucia ? a osoba ktora pyta nie jest w zwiazku?

Podsum nie robię (kiedyś robiłam, ale odeszłam od tego), na zawarte kierunki w jednej karcie nie zwracam w ogóle uwagi ... Dlatego nie biorę pod uwagę zrobionych podsum, ani nie zwracam uwagi na to, jak są obliczem przedstawione wizerunki karty.

Kasia zacytuję cię jeszcze tutaj: "A wiec pytanie zadalam o moja najblizsza przyszlosc,
Na pytanie wypadly karty : 29 Pani+ 28 Pan+ 18 Pies"
Pytałaś się o najbliższą przyszłość ... i co otrzymałaś odpowiedź na podstawie tych 3 kart?, czy też na podstawie tego, że wyszły karty osobowe, od razu swoją interpretację skierowałaś na tory relacji: ty + mężczyzna = przyjaźń. Zauważ, że twoje pytanie nie dotyczyło się tematu relacji kobieta - mężczyzna, a ogólnie, co ci przyniesie ta najbliższa przyszłość. Karty, jako te tzw. Identyfikatory osób, mają też swój przekaz oprócz pokazywania centralnie, że to jest mężczyzna, a to kobieta, najczęściej są używane jako wizytówka osoby pytającej i partnera, obecnego lub którego darzymy większym zainteresowaniem. Ogólne pytanie, to i ogólna odpowiedź, karty Lenormand lubią bardziej rzeczowe pytania.
Moja odpowiedź na tak zadane pytanie w przypadku tych kart jest jedna - Najbliższa przyszłość przyniesie ci harmonię i zadowolenie w relacjach damsko - męskich pod każdym aspektem, uczuć, relacji i materialnym. Ja to widzę, że nie będzie dużych wzlotów, ani bolących upadków, raczej więcej spontaniczności. Dużo można by pisać, generalnie kontynuacja tego co masz do tej pory w swoim życiu osobistym, karta 18 Pies jako 3 karta, pokazuje też, że będziesz bronić swego w jakiś okolicznościach, obyś nie przeholowała i nie zachowywała się jak ten pies ogrodnika, cudzemu nie da ruszyć, ale i sam nie weźmie.
Sama karta 18 Pies ma tak szerokie odzwierciedlenie w temacie uczuć, że ciężko coś tu mówić, jeśli nie ma sąsiadujących kart oraz zadanego pytania, sama piszesz, że co jeśli? ... no ale z czym? Na WT np. może pokazać kochanka/ę lub tylko przyjaciela/przyjaciółkę, również może pokazać wroga, który jest pod "płaszczykiem przyjaźni", ponieważ psy mają swego pana, mogą działać na rozkaz.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości