Warsztat 1 - Wydarzenie [rozwiązane]
#4

karty postawione z ranka samego.. ryzyk fizyk, bawimy się Uśmiech


Lady of Dreams Zagadka nr 1. (04.02.2013)

1 lutego kilka lat temu cos waznego sie dla mnie wydarzylo. Sprobujcie okreslic:

1. Co takiego zaszlo w moim zyciu w tym dniu?

Paź Buław, XV Diabeł, VI Kochankowie + 4 Miecze
(8 Mieczy, 2 Kielichy, 7 Buław, 6 Mieczy)

2. Jak je wspominam?
III Cesarzowa, V Papież, x Koło Fortuny + 8 Kielichow

( XVIII Księżyc, Król Mieczy, Królowa Mieczy, Rycerz Mieczy)


myślę, że w tamtym dniu dowiedziałaś się o tym że zdradza Cie Twój chłopak, być może przyłapałaś go na zdradzie.. może ktoś Ci o tym powiedział.. mogłaś być tym tak zdruzgotana, że nie chciałaś już nic wyjaśniać.. nie chciałaś nic przyjąć do wiadomości, żadnych wyjaśnień, przez to wydarzenie nie widziałaś już możliwości dalszej znajomości.. myślę, że wręcz zerwałaś kontakt z Panem..

mogły być próby podejmowane przez Pana, ale to nic nie dało, 6 mieczy pokazuje mi zerwanie, odejście

Jak to teraz wspominasz..

Uważasz że tak miało być, że tak chciał los.. że to nie był ten mężczyzna, myślę ze tamta sytuacja mogła zmienić Twój pogląd na relacje pomiędzy facetem a kobietą.. no i dzięki temu że zostawilas tamtego faceta, poznałaś swojego męza, zostałas matką..


odpowiedź: więc myślę, że tego dnia zerwałaś z chłopakiem, zakonczyłas relacje z powodu tego, że dowiedzialaś się o tym, że Cie zdradza.. moglas odejść bez slowa


jeśli chodzi o Pana.. czuł z tego powodu ogromny ból, zadałaś mu cios, który go bolał
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości