Czy każda osoba posiada swoje szczęśliwe liczby?
#10

Nalia, tu raczej nie chodzi o jaką jedną wspólną liczbę dla wszystkich osób z danego znaku zodiaku - przynajmniej w moim przypadku to nie działa, i te wszystkie liczby jakie czytam nie do końca się sprawdzają... Osobiście odczytuje to w ten sposób, że w naszym życiu całkowicie przez przypadek pewne konkretne istotne wydarzenia dzieją się w jakimś jednym konkretnym dniu (albo w bliskim jego kręgu) w moim przypadku zawsze uwidacznia się wtedy 4. I to są zawsze dla mnie dobre wydarzenia... np. urodziłam się 4 lipca (oj tak to było bardzo szczęśliwe wydarzenie dla mnie i mojej rodzinki Uśmiech ), rozpoczęłam działalność gospodarczą 4 grudnia, broniłam się na studiach 4 września, numer rejestracyjny mojego super autka ma 4, złożyłam ślubowanie przed Prezesem Sądu 4 sierpnia... i wiele innych okoliczności... I możesz mi wierzyć, że to wszystko był czysty przypadek i wcale nie miałam możliwości ingerować w powyższe terminy.... Dlatego za każdym razem jak przez przypadek coś dzieje się 4 wiem że to będzie istotne wydarzenie i co najważniejsze, które zakończy się pozytywnie.
Po prostu musisz prześledzić jaka cyfra ma dla ciebie w życiu istotny wpływ, wokół której zawsze coś się dzieję... Dla mojej mamy zawsze jest to 22 (lub w jego okolicach 20,21, 23) i wcale się pod tym dniu nie urodziła, ale np. wyszła za mąż, kupowała działkę, podpisywała intratne umowy itp. Więc musisz sama do tego dość...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości