Powtarzające się Sny o zmarłych i przyczynie ich zgonów. Przeczucia, jasnowidzenie czy medium.
#4

Ameners rzeczywiście mogą się w Tobie rozwijać zdolności mediumiczne. Śnią Ci się obce osoby, słyszałeś dziwne dźwięki, płacz niemowlęcia, odgłosy i nawoływania z cmentarza.
Niczym niezwykłym nie jest kontakt z osobą zmarłą, która należała do naszej rodziny, znaliśmy ją. Z osobistych doświadczeń wiem, że taka osoba może przez jakiś czas nawiedzać nas w snach, jej dusza "chodzi" po domu, słyszymy dziwne odgłosy, coś spadnie. Pomaga modlitwa i pogodzenie się z tym, że musimy pozwolić odejść jej z naszego życia. Niejako pogodzić się z jej śmiercią. Z czasem dusza odchodzi, choć sny z osobą zmarłą w roli głównej mogą się powtarzać. Mi śnią się zmarli z własnej rodziny, staram się zapamiętać sen, co on dla mnie oznacza. Przeważnie jest wskazówką, przestrogą, albo pewnego rodzaju przypomnieniem o czymś.
Jeśli twoje sny odnoszą się do osób których nie znasz, a zjawiska paranormalne w Twoim otoczeniu są dla Ciebie niewytłumaczalne, to wzięła bym na poważnie możliwość bycia czymś w rodzaju "medium". Nie jestem specjalistką od tego typu zjawisk, ale ludzie z tym darem nie mają lekko. Sam piszesz, że to nie są przyjemne odczucia. Myślę że to kwestia tego czy się otworzysz na te zjawiska, czy postanowisz zamknąć swoją podświadomość bo nie jesteś jeszcze gotowy. Z drugiej strony to bardzo cenny dar Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości