Warsztat 147 - Wyjazd
#27

Lady of Dreams napisał(a):Dziękuję za warsztat i gratuluję zwycięzczyni!
A ja dziękuję za udział Oczko



Anlana napisał(a):Przede wszystkim gratulacje dla Mag Oklaski i dziewczyn za wyróżnienia. Oklaski
Dziękuję Luks za 2. mocne. Hura i za jak zwykle ciekawe pytania. Kwiatek Oklaski :text-thankyouyellow:
Rzeczywiście miałam słabe karty do pytania pierwszego i postawiłam na interpretację obrazków, wyszło tak sobie, chociaż kiedy się okazało, że to Żoliborz, to od razu sobie zanuciłam "Zielony Żoliborz, pieprzony Żoliborz, rozkwita na drzewach, na krzewach, ściekami z rzeki kompletnie pijany, chcę krzyczeć, chcę ryczeć, chcę śpiewać" (T.Love) Tak
Nie wiem czemu wyszły Ci takie karty w pytaniu 1, bo wg mnie były mylące. Myśli Ale niektórym osobom też się przewijały kielichy. Drugie pytanie rewelka. No miałem dylemat co do 1 miejsca Rotfl



MAG napisał(a):Wow, dzięki!
Kompletnie się nie spodziewałam wygranej. Dziękuję, że mnie wyróżniłeś. Nie był to traf w 10, bardziej błądzenie wokół ;--)
Karty pozytywne, trzymam kciuki, abyś dostał tę pracę/ projekt :--)

PS. Teraz to ja będę miała problem z tematem na kolejny warsztat...
Ale całość dała dość dobry obraz w obu pytaniach Oczko Powodzenia zatem w obmyślaniu nowego warsztatu.
A ja czekam, odpowiedź dostanę w drugiej połowie lutego, bo jeszcze są rozmowy.



nastek96 napisał(a):Heh zobaczyłem te kamiennie elementy, ale odczytałem jako skały Uśmiech

Gratulacje Mag Uśmiech
Masz potencjał Ok
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości