XIV - Umiarkowanie (Równowaga)
#19

Luks napisał(a):Tak samo jest zresztą w pytaniach o powodzenie sprawy - szanse są średnie, a więc niby są, ale wielkich nadziei nie ma.

Z mojego doświadczenia karta Umiarkowanie ma pozytywny wydźwięki, ale trzeba poczekać. Przy tej karcie trzeba być cierpliwym, a uzyskasz swoje.
Był czas, że karta ta mnie prześladowała, polubiłyśmy się, przez jakiś czas była moją ulubioną kartą.

Farfalla napisał(a):Co oznacza karta Umiarkowania, jeżeli kobieta pyta o to, czy podoba się fizycznie jakiemuś mężczyźnie? To znaczy, że raczej tak średnio?

Farfalla, myślę, że taką parę może połączyć intelekt, wspólne rozmowy, przyjaźń i czas.
Karta ta pokazała mi też wymianę pocałunków, pieszczot dla kochanków.
W związku pokazuje kompromisy, docieranie się, ale też związek na odległość. Jak stare dobre małżeństwo.

Rada to: daj czas tej relacji, z czasem zobaczy w Tobie boginię której szuka.

Lubi kobiety: mimozy - bardzo delikatne, wrażliwe, czułe. To się tyczy też wyglądu: jasna karnacja, delikatne rysy twarzy (dziecka), blond włosy, szczupłe, z melodyjnym głosem, takie milusińskie, bardzo milutkie. Skromne, a nawet wstydliwe, nawet milczące, uśmiechające się.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
XIV - Umiarkowanie (Równowaga) - przez Tarofides - 13-11-2010, 03:47
RE: XIV - Umiarkowanie (Równowaga) - przez LeCaro - 28-06-2021, 22:03
Umiarkowanie - przez czarnula44 - 28-06-2021, 03:25
RE: Umiarkowanie - przez Kama - 28-06-2021, 07:34



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości