Mój portret psychologiczny
#13

Karta Wisielca na 6 pozycji pokazuje talenty, które po 40- tce się pojawiają. Wisielec daje talent muzyczny, chemiczny lub fotograficzny, Masz podwójnego Wisielca więc nie mam pojęcia jak to się realizuje. Moja ciotka ma podwójnego Wisielca i wiem że chemii nigdy nie lubiła co do muzyki i fotografii to nie wiem.
Dla mnie muzyka to odwrotność do ciszy, odwrotność chemii do czynności w kuchni, a fotografia to też obraz odwrócony jak się zdjęcia wywołuje. Kiedyś czytałam że połączenie kart Pustelnika i Wisielca daje talent ezoteryczny, ale Wisielec jest podwójny. Ja mam na odwrót podwójny Pustelnik i wisielec na pozycji prostej, ciągnie mnie do ezo. Pustelnik to też zawód np. górnika, marynarza, człowieka co w odosobnieniu będzie pracował albo też ezoteryka duchowego doradcę może psychologa.
Wisielec daje skłonności do zamykania w sobie i zycie w swoim własnym swiecie, a może daje też ugodowość jak myślicie w sensie takiego przystosowania i brak takiej swady i kłótliwości.
Moim zdaniem Cesarzowa na trzeciej pozycji dal mężczyzny oznacza że pojawi się w jego zyciu taka najważniejsza kobieta zona partnerka, a dla kobiety na tej trzeciej pozycji to po prostu że zostaniesz zoną matką dopiero w trzeciej części życia i dom na wysokim poziomie możesz prowadzić, mieć gust , wystrój wnętrz mnie się kojarzy, pielęgnacje kwiatów i pojawią się kobiety w twoim otoczeniu takie cesarzowe
Poniosło mnie trochę z tą interpretacją pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości