Wróżbici stosują sztuczki psychologiczne - co za bujda!
#2

Severusie nie mozesz bronic wszytskich bo jak wiesz jest mnóstwo nieuczciwych wróżek i wrózbitów
ot chocby wątek jaki napisałam poniżej ... o smsach z portali jakie otrzymujemy codziennie
sa to sztuczki psychologiczne , ktrych zadaniem jest wywołac strach i ciekawosc tak aby osoba zaczeła pytac i drązyc temat
oczywiscie jak juz waidomo to sa bzdury ale te serwisy wspołpracuja z gazetami ezoterycznymi i forami
wiec jest tutaj część prawdy niestety a to rzutuje na calość i opinia juz jest gotowa
osobiscie powiem, ze wg mnie to 10 % osób zajmujących sie ezoteryka ma jakieś o tym pojęcie
reszta prbuje swoich sił , zbiera doświadczenie lub zwyczajnie zarabia na tym tylko a wrózba nijak sie ma do rzeczywistości
ja naprawde sie takiej opini nie dziwie , sama codziennie otrzymuje smsy i sa to grozby, prosby , starszenia i wielkie niespodzianki jakie mają mnie spotkac ...
...... wystarczy, ze tylko odpisze kilka smsów gdzie 1 sms = 3,60 zł Rotfl
do tego ile wrózb sie sprawdza ? no sam powiedz tak z ręką na sercu ... cięzko o dobrego , fachowego wrózbite i choc to tez moje zainteresowanie daleko mi to świetnosci
jakiej oczekuje i daleko do bycia dobrym na tyle aby zajmowac sie tym profesjonalnie ..taka prawda ..wrozba to nie "napisac / powiedziec cos tam bo karta jakas jest"
wrozba ma miec odzwierciedlenie w rzeczywistosci
korzsytalam z kilku prad i zdarzało sie , ze płaciłam dawno bardzo za expresowa wrózbe 70zł u profesjonalisty , odpowiedzia było jedno zdanie
wrózba nie spełniła sie po miesiacu miałam juz jej wynik był wrecz odwrotny z tym jaki mi podano ...wiec sama wiem po sbie jak to bywa Bezradny
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości