Wątek zamknięty

Proste zaklęcie, żeby on wrócił, odezwał się.
#54

Eremitku, a ja zwrócę Twoją uwagę na to, że magia (zwłaszcza miłosna) jest właśnie głównie egoistyczna. Oczko
Czarujemy bez czyjeś wiedzy, aby ktoś na nas zwrócił uwagę czy zakochał się - a to jest egoistyczne właśnie.
Więc ja 17 lat temu też byłam taką egoistką. I chociaż wcześniej ten facet dał mi buzi, to ten całus tak niesamowicie mi się spodobał, że nie mając pewności czy mnie jeszcze kiedyś pocałuje, posunęłam się do magii. Rotfl No i rzecz jasna pocałował, nawet na drugi dzień po zakończeniu zaklęciaUśmiech
No cóż, możliwe, że ja jestem po prostu taka piękna i kocha mnie też tak mocno jak mówi, więc może księdza z grubym brzuchem nie muszę wołać, bo jego zainteresowanie mną do dziś to po prostu jakieś niesamowite zauroczenie mną, a nie negatywne skutki magii Oczko
Eremicie dodam jeszcze, że oczywiście byłam u Spowiedzi, a temu facetowi nie powiem żeby się modlił, bo nie wiem nawet czy on się modli czy nie. Teraz domofon mam odłożony każdego wieczora, żeby do mnie nie wydzwaniał i udaję głuchą. Rotfl Ale masz rację- pomodlę się za niego, aby znalazł wspaniałą kobietę i założył szczęśliwy związek z nią. Dzięki za tę poradę!
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości