Witam wszystkich! Cieszę się, że tu jestem
#1

Witam się ciepło. 
Mam na imię Anita. Jestem osobą raczej pragmatyczną i praktyczną. Od jakichś dwóch lat natomiast zaczęłam interesować się rzeczami, które zawsze były poza moim zakresem zainteresowań, bądź traktowałam je w dużym przymrózeniem oka. Joga, medycyna alternatywna, energie a teraz tarot..
Z tarotem pierszy raz mialam do czynienia 2 lata temu, przypadkiem. Przerazil mnie to jak wiele powiedzial o mojej przeszlosci. O przyszlosci wtedy juz nie chcialam slyszec- balam się.
2 miesięce temu pod wplywem pewnych wydarzeń w moim zyciu poszłam pierwszy raz świadomie do wróżki. Przeraziła i zafascynowała mnie precyzja z jaką określiła moją sytuację. Nie mniej bedąc w tym szoku nie pytałam o wiele. a dziś wiem, że chciałabym o wiele rzeczy dopytać.
Od tej pory moja fascynacja tematem jest ogromna... Myślę o wlasnej talii i przewodniku dla początkujących. Na razie tylko poczytuję. 
Napewno odwiedzę też wątek z prośbami o wróżbę z własnyim pytaniami. 
Ten świat niesamowicie mnie przyciąga. Nie wiem, czy nadaję się do tego - jest jakiś sposób, zeby to sprawdzić?
Pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Witam wszystkich! Cieszę się, że tu jestem - przez Zoe - 19-12-2017, 15:28
RE: Witam wszystkich! Cieszę się, że tu jestem - przez LeCaro - 20-12-2017, 05:12
RE: Witam wszystkich! Cieszę się, że tu jestem - przez Krystyna - 20-12-2017, 17:40
RE: Witam wszystkich! Cieszę się, że tu jestem - przez storm - 20-12-2017, 17:48
RE: Witam wszystkich! Cieszę się, że tu jestem - przez Joana - 20-12-2017, 20:45
RE: Witam wszystkich! Cieszę się, że tu jestem - przez ameners - 21-12-2017, 23:12



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości