Masz jakiś problem z wróżeniem? - napisz, spróbujemy poradzić...
#65

FairyWitch napisał(a):Teraz pytanie ode mnie: jak długo wróżycie- w sensie ile czasu poświęcacie na pytanie. Ja czasem mam tak, że wylosuję karty i już w trakcie widzę odpowiedź. Trwa to więc góra kilka minut łącznie z interpretacją i mam potem małe wyrzuty sumienia, że może powinnam więcej czasu temu poświęcić. Z drugiej strony wpatrywanie na siłę jakby zamyka mi obraz, albo plącze, im dłużej tym większe wątpliwości i mętlik. Bezradny
Oczywiście wszystko zależy od pytania i rozkładu, bo wiadomo, że na 3 karty tak/nie, czy na partnerski zajmuje mi to inny okres czasu.

Fairy ja zwykle nie poświęcam wpatrywaniu się w karty wiele czasu, bo i rzadko mam okazję pobyć tak całkiem sama. W moim otoczeniu zazwyczaj kreci się kilka osób a ja nie lubię jak ktoś ingeruje w moją pustelnię jak wróżę (choćby samym patrzeniem się ukradkiem). Dlatego zwykle wyciągam karty, zapisuje sobie wszystko skrupulatnie w zeszycie, karty chowam z powrotem do pudełka - a na końcu biorę się za interpretację zapisując do zeszytu.

alathea napisał(a):to jeszcze zalezy, jakie bylo pytanie... ale to chyba rozklad na uczucia po prostu
na moj gust panow jest/bedzie dwoch - jeden ten, ktorego ona by chciala, ale jest spora szansa, ze on ja nie za bardzo
oraz taki, ktoremu na niej bedzie zalezalo - a jej duzo mniej, taki "przecietniak wg niej - i bedzie miedzy nimi wybierac
wybor o tyle latwiejszy, ze ten "lepszy" chyba nie bedzie chcial tworzyc dalej zwiazku, moze ja zranic
ona jest/byla z kims zwiazana badz sie w kims wciaz podkochuje (Moc) , ten pan wlasnie to moze byc Krol mieczy, on moze takze byc "malo dostepny"
(np. ze wzgledu na relacje z kims albo nie zauwaza jej)
drugi - Rycerz mieczy
"wysokosc" karty dworskiej pokazuje takze jej nastawienie do tych dwoch - na Krolu jej zalezy, a Rycerz monet - coz, wiarygodny, sympatyczny - ale nudnawy dla niej, mniej atrakcyjny, malo doceniany

Bardzo dziękuję ci za wyjaśnienie. Faktycznie sporo rzeczy się zgadza Uśmiech
Ale chyba nie będę jej mówiła że ta wielka miłość o której myśli że ją wyleczy - to nudnawy, ociężały facet bo dziewczyna najpewniej wycofa się z tej relacji już na wstępie.. Violin
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości