Muzyka klasyczna, instrumentalna, relaksacyjna, odgłosy natury...
#21

Powiem szczerze, że od czasu zmian wprowadzonych na tym forum nie widzę obrazów, filmików itp. jedynie same linki i próbowałam zmienić też szatę forum, nic nie pomaga i pogodziłam się z losem, bo wcześniej miałam inne problemy, które udało się świetnie wyeliminować. Wasze linki i obrazy tutaj umieszczone w wpisach widzę jako linki ... i obiecuję w wolnej chwili do nich zajrzeć (każdy link muszę osobno kliknąć, nawet jeśli jest to zdjęcie), a za to dziś chcę wam polecić mój ulubiony kawałek ... Kupiłam sobie tą nutę na amazonie i naprawdę gorąco polecam ... 
Tutaj na forum podaję jedynie link ... 

Potrafię słuchać ją godzinami np. w trakcie swojej pracy ... od roku to właśnie ta melodia mi towarzyszy i mnie napędza, choć nie ukrywam mam też inne dźwięki ...  Kwiatek


Ten link na YT wkleiłam po przez opcje w menu na pasku u góry - film i wybór portalu YT, wklejam link z YT i gotowe ... Ja widzę nie obraz filmiku z YT , a sam link ...  Kotek Jedynie w samej edycji posta, komentarza, wpisu widzę również obraz do umieszczonego liku ...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości