Religia a karty. Czy tarot to grzech?

(27-04-2018, 15:15)Rey napisał(a):  Zgłosiłam to do administracji, ale jak widać na załączonym obrazku, są natym forum równi i równiejsi.

Rey, poprzedniej nocy wymieniłyśmy dobrych kilka wiadomości na ten temat, przy czym Twoje zawierały głównie pouczenia na temat funkcjonowania forum i instrukcje jak ma się zachować administracja i moderatorzy. Oczywiście Basia pojechała za daleko, co do tego nie ma dyskusji, napisałam więc do niej - o czym Cię zresztą od razu poinformowałam - i jak widać uznała ona swoją winę i Cię przeprosiła. O ile sobie przypominam, Ty nie przeprosiłaś nikogo za swoje słowa: "Piszę tarot w cudzysłowie, bo to co się uprawia na tym forum to tylko rodzaj komercyjnej zabawy." ...mimo że za jednym zamachem obraziłaś tym stwierdzeniem wszystkie wróżki i wróżbitów na naszym forum.

Pojawiasz się jako całkiem nowa użytkowniczka, z nikim się nie witasz (pomimo zachęty ze strony Krystyny) i nie zadawszy sobie trudu przeczytania chociażby kilku ostatnich stron w tym wątku, nie nawiązując do niczyjego zdania i traktując wcześniejsze wypowiedzi jak powietrze - piszesz coś, co było tu przedmiotem bardzo gorącej dyskusji, w którą swojego czasu kilkoro uczestników forum włożyło sporo serca, wiedzy i własnych przemyśleń. Na tym tle Twoja obiegowa opinia rzucona ot tak sobie, nie poparta żadnymi własnymi argumentami czy przemyśleniami wypadła po prostu jak prowokacja. 

Natomiast wracając do Twoich słów, że na forum są równi i równiejsi... powrócę może do tych kilku zdań które pojawiły się w mojej korespondencji do Ciebie:
"(...) forum to społeczność... więc jeśli już w pierwszych postach wypowiadasz się w tonie proroka i osoby wiedzącej "więcej", to nie oczekuj że zostaniesz przyjęta przez innych z serdecznością. Każdy z nas kiedyś tu zaczynał... ale na początku przydałoby się trochę ducha współpracy i tolerancji, chęci nauczenia się czegoś, wzajemnego poznania - zamiast pouczającego tonu już na wstępie. Ty nie chciałaś nawet założyć swojego wątku powitalnego, nie zależało Ci kompletnie na rozmowie z nami, poznaniu nas".
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości