Buławy a miłość w tarocie.
#6

i ja cos dodam na podst mojego doswiadczeń czy obserwacji karty
buławy to na pewno działanie , to poped, siła, energia , ktra nas do czeoś pcha

1 as buław - potencja, działanie , chęci , potencja dosłowna meska , nie wiem jak to działa w przypadku kobiet
2 buław - tutaj odniosłam wrazenie , ze karta obrazuje sytaucje gdy w pojedynke nic nie zrobimy , czekamy na drugą osobe , moze to byc konkreta osoba ale tez Parter/Parterka nie znana jaka chielibysmy poznac, tesknota za kims konkretnie badz ogólnie za byciem w zwiazku
3 buław -to przyglądanie sie ,rozgladanie za parterem , szukanie partera, jak to 3 konkrety zaczynaja sie łowy Parterki/Partnera, przygladanie sie Parterowi z daleka
4 buław - juz bycie z kims sam na sam , czesto ta karta pokazuje sypialnie , pokoj , a nawet auto jakąs przestrzeń w ktorej jesmy zamknieci sami tylko we dwoje
5 buław - prowokacja, lub podjecie wyzwania , reakcja Partera/Parterki na cos najczesciej jest to odp na prowokacje , osoba nie wytrzymuje i zaczyba walczyc o Partnerke lub Partera bliska ta karta jest rycerzowi mieczy w działaniu
6 buław - sukces , zdobycie , mamy to co chcemy. Jesli zatem Pan obrał sobie zdobycie Pani to ta karta to pokazuje , brzydko mówiac moze tez obrazowac "zaliczona " - dopiałem swego, jestem zwyciężcą
7 buław - dystans, taka obronna postawa, gdy ktos czeka na atak , jest na to przygotowany i taka postawe przyjmuje , osrozny i przygotowany na wszystko - nie koniecznie słusznie gdyz moze to byc postawa na wyrost
8 buław - cos bardzo szybkiego i spontanicznego , np tel Partnera "wlasnie jade do Ciebie" gdy najmniej sie tego spodziewamy, pokazuje jakąs nagłosc i pospiech, "w gracej wodzie kapany", szybkie decyzje lub przyparcie do muru i koniecznosc szybkich decyzji gdy ktos na nie oczekuje
9 buław - dystans, czekanie na wiesci, oczekująca wiadomość, oczekiwanie na kogos w poczekani ,na dworcu, na lotnisku, przygladanie sie komus z daleka , wypatrywanie ...tutaj tez spodziewac nalezy sie wiadomosci ..sytaucja otwierasz poczte a tam mail..lub przeglądasz skrzynke "spam" a tam czeka wazna wiadomosc, ktorej nie zauwazyłes wczesniej
10 buław - jakies przytłoczenie , cos za dlugo sie wlecze , moze byc komus za ciezko w danej sytaucji


7 buław pokazała mi tez kiedys blokade kontaków , blokada połaczen z danym numerem lub np na gg czy skypie , trudnosc z dostaniem sie do drugiej osoby
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości