Proszę o wróżbę
#2

Witaj monisia35 !
Moze zaczne od twojego drugiego pytania a mianowicie czy zostaniesz matka ?
Dobrze?
Zadałam takie pytanie bo nie koniecznie musimy być biologicznymi rodzicami, a jesteśmy matkami,ojcami. 
A po drugie na takie pytanie trzeba byc przygotowanym i mocno sie zastanowić czy chce sie to usłyszec co pokaże Tarot,bo jak pokaże , ze nie to w pewnym stopniu zabieramy nadzieję pytającemu....a to duża odpowiedzialność!
 
Tak więc czy będziesz matką ?
Karty ewidentnie pokazały mi u ciebie problemy hormonalne, jeżeli chodzisz do lekarza to karty pokazują mi , ze ten lekarz jest nieefektywny.
Powinnas szukac takiego z autorytetem.
Ja widzę (karty pokazały ) ,ze ty tak jakbyś straciła nadzieje. Muszisz sie uzbroić w cierpliwość ,bo być może twoje dolegliwości trwają i będą trwać jeszcze przez dłuzszy czas....widać bowiem w kartach trudnosci, nie będzie łatwo, lekarze sie natrudzą...ale to dzieciatko wperspektywe do 6 lat widać, ze bedziesz jakieś tabletki zazywać ....i jak twój stan zdrowia bedzie w porządku wtedy i pojawi sie dziecko.
z całego serca Ci tego życzę ,abyś spełniła sie jako matka!
 
Co do drugiego twojego pytania czy sie pobierzecie ?
Tarot pokazał ,ze miedzy wami raz jest gorzej ,raz lepiej.On sam nie wie czego chce.Powiem Ci coś karty w ogóle nie pokazały aspektu uczuć miedzy wami tylko pieniądze tak jakby wasza relacja /związek opierał sie na finansach /korzyściach.
Nawet gdybyś była w zwiazku to karty pokazały ,ze odczuwasz samotność, nie dokonca jesteś zadowolona z obecnej sytuacji. Karty pokazały ,ze ten zwiazek będzie na tym samym poziomie,nie będzie szedł do przodu.
Tarot pokazauje (i tu sie zdziwisz )dobitnie -SZUKAJ INNEGO!
Tak, tak myślę,ze sie przemieścisz , gdzieś wyjedziesz i poznasz kogoś,bo widac nowego partnera i nowe uczucia.....a ten obecny och! co innego mówi ,a co innego robi trwa w związku dla wygody
Kochana monisiu35 ty masz takie tendencje,ze nawet gdy ci jest zle to nie umiesz sie uwolnić i tkwisz ,tkiwsz w toksycznych relacjach, znajomościach, pracy.
Pozdrawiam Cieplutko i życzę wszystkiego dobrego!!! 
Jeszcze tylko nadmienię ,ze ty jesteś teraz w latach 9 i 7 a sa to lata rozstań, zakańczania, odczucia samotności...los nie sprzyja nam w sprawach uczuciowych , a on jest w 5 i 4 to lata braku równowagi , stabilizacji stad on sie miota i sam nie umie sie okreslić
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Proszę o wróżbę - przez monisia35 - 12-07-2018, 23:33
RE: Proszę o wróżbę - przez Dagmara.S - 13-07-2018, 18:11
RE: Proszę o wróżbę - przez monisia35 - 16-07-2018, 08:47
RE: Proszę o wróżbę - przez monisia35 - 24-04-2022, 15:26
RE: Proszę o wróżbę - przez Dagmara.S - 14-05-2022, 19:59
RE: Proszę o wróżbę - przez monisia35 - 17-05-2022, 13:06



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości