Jak runy pomagaja w praktyce
#7

Owszem bardzo ciekawe zdarzenie. Opis ładnie i obrazowo ujęty ( a piesek śliczny ).
Poza historią wiarygodności faktograficznej podanej przez autorkę, na którą się powołujesz.
Cytat:Otoz korzystalem z ksiazki A.Chrzanowskiej "Jak stosowac runy na codzien" , a opisany amulet ma ponad 3000 lat i jest wyjatkowo skuteczny...
Uhm. Ciekawe jest : jak taki amulet ? powstał wcześniej ( ponad 3 tys. lat Szok )? niż alfabet runiczny, który jest datowany przecież na schyłek II wieku naszej ery ( udokumentowano historycznie i archeologicznie ) a bindruny to przecież zestaw run ?.
Cytat:mniemam ze te ksiazke masz na pewno ale jesli nie
Krystyna , znawca run i moderator z pewnością ci to wytłumaczy ( bez względu czy ma tę książkę czy nie, bo to jest kluczowe i błędne jak się to tu czyta). Wygląda mi to na nieprawdopodobne ( trącące jakąś naciąganą wersją autorki ) .
Cytat:Zrobilem go w intencji ochrony wszystkich domownikow oraz ich powodzenia i szczęścia
Omawiać wersję ważnej intencji można. A ujawniać schemat (bardzo osobisty ) to istotna rzecz. Dla przypomnienia podam ci już dyskusję ( szczególnie w tak ważnej dziedzinie-jaką jest rodzina ):
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=19&t=1632">viewtopic.php?f=19&t=1632</a><!-- l -->
Cytat:Jestem na pierwszym roku studiow akademii Krzeczota na kierunkach runy i tarot u Pani Chrzanowskiej , ale tematu bindrun jeszcze nie przerabialem wiec z pewnoscia sie to mi przyda.
Faktycznie trzeba się bardzo najpierw znać na runach, by odpalać bindruny. Które to podobno mogą tworzyć masę innych konotacji wytwarzanych przy okazji ( dobrych lub niestety też złych ).Z tego co wiadomo jest w nich odwoływanie się do innych i do tego różnych bogów ( ponoć patronujących danej runie ), niż nasza rodzima tradycja kulturowa ( a tu należałoby by być co najmniej ostrożnym , tak na logikę patrząc od strony technicznej, życiowej i religijnej ).
Chyba istnieje szansa w ślad za tym ,że się tego dowiemy (?) Myśli .
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości