Jak runy pomagaja w praktyce
#10

Ależ ja ci wierzę na słowo ,że tam jest tak napisane. Oczko

Nawet można dzięki temu mieć wrażenie ,że dostało się dopiero teraz sms z przed tysięcy lat. Uśmiech
A tak poważnie - parafrazując w przykładzie bardziej przyziemnym matki ziemi ,zabrzmiało to jak rozprowadzanie wody ze źródła , rwącego potoku różnymi korytami, które rozlewają się na masę różnych kierunków. Ja to rozumiem.
Właściwie podpierając się w tym miejscu rynkowym spredem, który jest autentycznym lokowaniem produktu : <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=74&t=1362">viewtopic.php?f=74&t=1362</a><!-- l --> ( patrzeć : ostatni post menage pana P. K tej autorki który jest linkiem afilacyjnym na którym zarabia się pieniądze ).
Ja to też rozumiem skąd to pojawienie się tu ( bynajmniej nie w kontekście użytkownika i wyjaśnień o runach lub tworzeniu bindrun oraz propagowania inwokacji).
Egocentryzmem właśnie byłoby nie użyć życzliwej formy ostrzegawczej w stosunku do tak ważnego tematu oraz do tego używanych inwokacji do Boga Odyna , który jak wiemy oprócz odwagi i heroizmu takim słodziakiem przecież nie był ,jak również o tym nie nadmienić bez kompleksów. Luzik
Również pozdrawiam. Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości