O znaczeniu karty VI Kochankowie
#21

Margola napisał(a):Bardzo dobre pytanie. Miałam podobną sytuację i karta Kochankowie pokazała mi wybór natomiast nie podała mi gotowej odpowiedzi - karta stała po stronie nowego Pana ale jak dla mnie nie pokazywała "tego masz wybrać" tylko stała obok 2 mieczy która sama w sobie tez jest kartą wyboru.
Chętnie posłucham bardziej doświadczonych mędrców tarotowych co maja do powiedzenia Oczko

Karty tarota mowia o mozliwosciach. Ich rola nie jest dawanie gotowej odpowiedzi. Mamy wolna wole, rozum, intuicje i one powinny dam w zyciu doradzac. Wiem,ze sa sytuacje, gdy trudno jest sie zdystansowac. Wowczas moze dac sobie spokoj i odlozyc sprawe na kilka dni, zgodnie z madroscia bajek"ranek przyniesie rozwiazanie", czyli swiezy i jasny umysl widzi sprawy lepiej. Mozna takze skorzystac z kilku cwieczen z psychologii energii, by spojrzec swiezym okiem.

Tarot doradca vs tyran
H.Banhaf twierdzil ze Tarot jest doskonalym doradca, natomiast za tyranie uwazal sytuacje, w ktorej tarocista nie opusci domu, bez uprzedniego konsultowania kart. Mysle, HB ze byl niezwykle madrym znawca Tarota i mial wlasciwe podejscie do kart.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości