Wątek zamknięty

Prośba o wróżbę w sprawie duchowej:)
#4

Ech. Chciałbym, żeby to była prawda, ale jak już powiedziałaś "wygląda na to"... Byłem na badaniach i nic konkretnie nie zostało we mnie znalezione, a wszystko dalej się toczy. Zbyt wiele nie pasuje do "typowego chaosu spowodowanego nieprawidłowymi ćwiczeniami" bo od tego czasu, kiedy mi się "to" pojawiło zacząłem wpadać w stany bardzo silnej duchowej ekstazy i wiele innych rzeczy, które nie pasują do teorii, że się uszkodziłem podczas ćwiczeń. Wydaję mi się że nie ma dużego sensu o tym rozmawiać, bo wiem, że ktoś, kto tego nie doświadczał/doświadcza nie bardzo jest w stanie coś takiego zrozumieć i ja to akceptuję, bo sam miałbym DOKŁADNIE tak samo jeszcze 3 miesiące temu. 

A co do wróżby... Ciągle myślę o odpowiednim pytaniu i chciałbym jednak wrócić do pierwszego.
"Dokąd tym razem zaprowadzi mnie energia kundalini?"
Przepraszam za swoje niezdecydowanie, ale jestem bardzo zmiennym człowiekiem. Zmieniam pytanie, bo wczoraj w nocy długo o nim myślałem. Myślałem, czy przez to, że działa we mnie kundalini może się stać mi/komuś coś innego. Bardzo, bardzo dużo czytam w internecie i ćwiczę joge kundalini i zacząłem wątpić, czy mogę stanowić dla kogoś jakiekolwiek zagrożenie, albo dla samego siebie, bo czuję, że udaję mi się zachować równowagę, na tyle, na ile się da. Dlatego to pytanie zdaję się jednak nie pasować, jak dłużej przy nim posiedziałem. Jestem bardzo emocjonalnym człowiekiem, a przez kundalini od czasu do czasu wszystko się jeszcze wzmacnia, stąd często mam problemy z podejmowaniem decyzji. Pierwsze pytanie najbardziej przeze mnie przemawia, bo podejmuję w tej chwili odpowiednie decyzje/czynności, aby równowaga była zachowana i interesuję mnie, czy są one słuszne, dlatego to pytanie, które chcę, aby zostało zdaję się najbardziej pasować. Zostaję przy tym pytaniu i byłbym wdzięczny za wróżbe. Oczko
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
Prośba o wróżbę w sprawie duchowej:) - przez Filavandriel - 13-04-2019, 02:39
RE: Prośba o wróżbę w sprawie duchowej:) - przez Filavandriel - 15-04-2019, 23:53
RE: Prośba o wróżbę w sprawie duchowej:) - przez Linari - 16-04-2019, 02:46
RE: Prośba o wróżbę w sprawie duchowej:) - przez Filavandriel - 16-04-2019, 12:09
RE: Prośba o wróżbę w sprawie duchowej:) - przez Filavandriel - 21-04-2019, 22:52
RE: Prośba o wróżbę w sprawie duchowej:) - przez Linari - 22-04-2019, 06:16
RE: Prośba o wróżbę w sprawie duchowej:) - przez Filavandriel - 22-04-2019, 23:52
RE: Prośba o wróżbę w sprawie duchowej:) - przez Linari - 25-04-2019, 05:27



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości