Porphyry Chrysanthemum Stone
#5

Jeśli twoje życie ma cały dramat serialu reality show, być może będziesz musiał złagodzić napięcie Kamieniem Chryzantemy . 
Nawet jeśli świadomie zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze działania są małostkowe, czasami trudno jest uciec od ścieżki, którą prowadzą nas trywialne emocje. 
Aby znaleźć uważną alternatywę dla zazdrości i osądu, użyj kamienia chryzantemy, aby osiągnąć bardziej oświecony stan siebie. 
Rozszerz wąski punkt widzenia w medytacji tym kryształem. 
Ten kamień zawiera energię, która przebija się przez przeszkody, aby wnieść radość, miłość i obfitość do twojego życia. 
Zmywa ciemne wpływy i przenosi światło do sfery mentalnej i duchowej. 
Uważa się, że budzi twój prawdziwy cel życia, udzielając wsparcia i odwagi, niezbędnych, by pomóc ci podążać za marzeniami. Kamienie chryzantemy tworzą równowagę między umysłem, ciałem i duchem, zachęcając do miłości i radości w każdym. 
Jego wzory kwitnienia wywołują w twoim życiu wybuch energii i obfitości.
Kamień chryzantemy jest również bardzo potężnym kamieniem uzdrawiającym do medytacji, pomagając ci stać się bardziej uziemionym i połączonym z twoim wewnętrznym powołaniem. 
Często nasze drobne uczucia są zakorzenione w głębszych uczuciach bezwartościowości lub niepewności. 
Aby bronić się przed negatywnością, którą zadajemy sobie samemu, odwracamy tę niepewność od innych. 
Wzmacniając pewność siebie i pewność siebie dzięki mocy chryzantemy, możesz uniknąć pułapek negatywności dla siebie i innych. 
Tak więc, jeśli jesteś kimś, kto czuje się niepewny siebie, niejasny, czy żyjesz życiem, które masz prowadzić, kamień chryzantemy jest idealny dla ciebie. 
Pomaga ci pamiętać, że życie i wzrost są jak kwiat, ciągle się zmieniający i ewoluujący. 
Przypomina również, abyś się wyróżniał i akceptował siebie.
źródło

[Obrazek: attachment.php?aid=74202]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości