Gdy wróżka zataja prawdę...
#8

Ja mam inne doświadczenia. Czasem korzystam z wróżek bo kładąc sobie karty nie zawsze jestem w stanie to obiektywnie odczytać gdy w grę w chodzą zbyt duże emocje. I to co ja zauważyłem:
- wróżka interpretuje karty wg własnego światopogladu - co jest chyba naturalne ale czasem jest to zabawne. Przykład: w pytaniu o związek z kobieta wychodzą niemal same denary a wróżka mówi, że kobieta widzi partnera jako odpowiedniego kandydata na męża, stabilnego itp A ja widząc jakie karty są na stole dopytuje: czy ta stabilność przypadkiem nie oznacza, że kobieta zwyczajnie leci na kase... A wróżka nieco skonsternowana odpowiada "no trochę tak". Albo inny przykład wróżka mówi, że ta kobieta będzie cały czas szukać wielkiej miłości... na co ja dopytuje czy to szukanie wielkiej miłości nie oznacza przypadkiem skakania z kwiatka na kwiatek tudzież częstej zmiany partnerów na co wróżka znów nieco zpeszona mówi że trochę tak... Czyli często wróżki to co.widza w kartach opisują wypaczajac sens tego co karty pokazują... I gdybym sam się kartami nie zajmował to bym łykał jak pelikan... 
Albo pytając o uczucia... Co ona czuje do mnie. Ona ma uczucia do Pana. Tak wiem, że ma. Ale jakie konkretnie co czuje... I tu już Pani wróżka dwoi się i trOi co tu odpowiedzieć 

Zdarzyło mi się też że wróżka najprawdopodobniej świadomie przekazała odczyt kart inaczej. Chodziło o trzecią osobą w związku która miała się pojawić. Raczej napewno zobaczyła że pojawi się tam mężczyzna A powiedziała że kobieta... pewnie żeby nie martwić
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Gdy wróżka zataja prawdę... - przez Rozalka - 19-08-2018, 13:44
RE: Gdy wróżka zataja prawdę... - przez Arbogast - 14-07-2019, 15:15
RE: Gdy wróżka zataja prawdę... - przez Rozalka - 14-09-2022, 21:44
RE: Gdy wróżka zataja prawdę... - przez Lysandra - 18-09-2022, 16:49
RE: Gdy wróżka zataja prawdę... - przez Rozalka - 18-09-2022, 19:48
RE: gdy wróżka zataja prawde... - przez Krystyna - 19-08-2018, 15:42
RE: gdy wróżka zataja prawde... - przez Rozalka - 19-08-2018, 15:50
RE: gdy wróżka zataja prawde... - przez Barbara - 21-08-2018, 18:31
RE: Gdy wróżka zataja prawdę... - przez LeCaro - 19-08-2018, 16:53
RE: Gdy wróżka zataja prawdę... - przez Rozalka - 19-08-2018, 17:38
RE: Gdy wróżka zataja prawdę... - przez LeCaro - 19-08-2018, 22:49



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości