Masz jakiś problem z wróżeniem? - napisz, spróbujemy poradzić...

Safira napisał(a):Lepiej jest pytać, czy Tusk wprowadzi reformę emerytalną, niż o swoje pieniądze w sytuacji, kiedy masz nóż na gardle. Generalnie do nauki i do pracy z tarotem powinno się podchodzić wtedy, kiedy się ma w miarę stabilną sytuację emocjonalną.
Święta racja Safiro, szkoda, że tak późno to zrozumiałam. Fakt faktem - TAKI kryzys miał miejsce pierwszy raz w moim życiu, nigdy wcześniej czegoś takiego nie doświadczyłam... trudno jest się wtedy powstrzymać od karcianej wróżby. Chociażby z takiego powodu, że człowiek ma nadzieję na otrzymanie od Sił Wyższych otuchy, jakiejś "dobrej" rady - gorzej, jeśli dostanie gorzką prawdę, albo jeszcze gorzej: zapis negatywnej energii, który nie musi mieć z rzeczywistością wiele wspólnego, a może być tylko i wyłącznie odzwierciedleniem stanu naszego ducha.

Najgorsze jest to, że już naprawdę się w tym pogubiłam - te rozkłady były w najwyższym stopniu czarne i tak trochę się sama zakodowałam, podświadomie... Mogłabym co prawda uznać je za niebyłe, gdyby nie to, że wiele rzeczy mi się już sprawdziło...


Sanno, a może zrób talii jakiś rytuał oczyszczenia? Uśmiech Może osiągniesz wtedy spokój, a i Twoje karty będą chętniej współpracować? Symbolicznie, to symbolicznie, najważniejsze to uwierzyć w to i samemu się przekonać.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości