Mój portret
#28

Karma pracy wskazuje na konieczność pracy i rozwijania się poprzez nią całe życie. Teraz kierunek tego wskazuje Twoja droga życia, bo gdybyś był np. 4 z energią ziemi i przyszedł w znaku ziemskim to byłaby to np. praca fizyczna przy np. tzw. łopacie. Ty jako 2 z mistrzowskiej 11 masz potencjał intelektualny, duchowy, jako 2 łagodność, która pozwala pracować z ludźmi (Bo tak powinieneś przy odrabianiu karmy 13), a jednocześnie daje możliwość bycia lubianym, spokojnym, nie wchodzącym w konflikty, nie wybiegającym przed szereg, pracownikiem, który wykonuje polecenia i jest lubiany przez szefa, bo nie sprawia kłopotów.

Spotkałam się z opinią, że ludzie 11, 22, 33 i 44 to stare dusze, które narodziły się na Ziemi po raz ostatni. Niektóre nie musiały już nawet tu się znów zjawiać, ale z jakiegoś powodu są, by zrobić coś dla innych, komuś pomóc, wskazać drogę, pchnąć coś do przodu, odmienić ten świat. Masz silną energię 11, wytrwałość, której 11 nie straci o ile - tak jak inne mistrzowskie - wybierze to, co lubi robić. Zawód jest wybrany dobrze, ważna jest praca z ludźmi i dla nich, jako masażystka zapewne będziesz zmuszony pracować nad rozwojem umiejętności, dbać o nie, dostosowywać się, może jakieś kursy, szkolenia? To by było odrabianiem karmy pracy.

2/11 mogą być też nauczycielami, pracować w urzędach, w służbach w pracy w kadrach, czy jako psycholog, coach nawet. Myślę, że jako masażysta też się zrealizujesz, jeśli tym bardziej lubisz to i będziesz rozwijał się, jednocześnie zachowując łagodność 2 i pomagając ludziom jako mistrzowska 11. Więc zawód według mnie jest wybrany dobrze.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości