#25

ISA oznacza lód, zimno i mrożenie, które powoduje stagnację i brak emocji lub gorzki mróz dla niekontrolowanej emocji nienawiści. 
Lód ukazuje jednocześnie piękno i niebezpieczeństwo. 
Krok w jakimkolwiek kierunku w tym czasie nie jest korzystny i potrzebna jest cierpliwość, aby przezwyciężyć ten niesprzyjający czas. 
Masz w tle wiele rzeczy, nad którymi możesz popracować, zanim podejmiesz działania. 
Jeśli mądrze wykorzystasz ten czas, nic nie stracisz, a wiele zyskasz. 
To tak, jakby planeta Merkury cofała się kilka razy w roku; te szczególne trzy tygodnie to czas oczekiwania i planowania opóźnień, nieodebranych spotkań i zepsucia elektroniki, a z doświadczenia wynika, że wszystko to może mieć miejsce. 
Ego i umysł są reprezentowane przez ISA 
Potrzebny jest test rzeczywistości, aby upewnić się, że ego działa w świecie rzeczywistym, a nie wyobrażonym. 
Ego to po łacinie „ja”, tak jak ja, ja i ja. 
Wrogie ja upewniam się, że jesteś numerem jeden we wszystkim. 
Jednak ja, który bardziej martwi się o szacunek dla samego siebie niż błędną samoocenę, wygrywa nagrodę bycia kochanym i docenianym. 
Żadnych lekcji nie można wyciągnąć bez przebaczenia, uczciwości, wdzięczności i oddania kontroli, gdy jest to konieczne. 
W przeciwnym razie będziesz tarzał się w stojącym stawie użalania się nad sobą. 
Biada tym, którym przewodniczy ego, ponieważ trudno jest znaleźć przyjaciół, gdy jesteś tak pochłonięty sobą. 
Samokontrola jest kluczem do rozmrożenia tego samotnego, stworzonego przez siebie królestwa. 
Niesforna moc twojego emocjonalnego morza zamarzła w połowie fali, zmuszając do poważnych ograniczeń, kłopotów i zamieszania. 
Kluczem do szczęśliwego królestwa jest akceptacja tego, kim jesteś i komfort z tym, kim się stajesz. 

Może nadszedł czas, aby dać drugiej osobie w swoim życiu trochę przestrzeni, a może jednocześnie zdajesz sobie sprawę, że potrzebujesz też trochę przestrzeni. 
W rzeczywistości niekoniecznie jest to zła rzecz, ale zdrowa, jeśli zostanie wykonana prawidłowo. 
Możesz być statystą w starym filmie „Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia” i oczywiście z dziwną muzyką i wszystkim innym. 
Osobiście wolałbym nie zepsuć czegoś, kiedy mogłem poczekać, bo pośpiech coś zepsuje.
Spójrz na rzeczy z każdej możliwej perspektywy i odrób pracę domową, aby określić najlepszy sposób działania. 
Czas jest wszystkim w życiu, a kiedy jest czas na odpoczynek, odpoczynek, a kiedy jest czas na działanie, działanie.
Okres bezczynności może dać ci czas na przejęcie kontroli nad sytuacją. 
ISA może chronić lub niszczyć, jeśli zostanie niewłaściwie wykorzystana.
ISA przypomina ci o przeanalizowaniu ukrytych motywów własnych i innych ludzi. 
Być może, jeśli pewne rzeczy zostaną wstrzymane na pewien czas, osobiste motywy mogą stać się dość oczywiste. 
Osoby pozostające w związkach manipulacyjnych zostają wciągnięte w burzliwe zmiany związane z pójściem donikąd bez czasu na myślenie przed działaniem. Większość decyzji nie musi być podejmowana od razu i powinna być rozważona przed podjęciem działania. 
Jeśli się spieszysz, z pewnością nie możesz zaspokoić potrzeb innych, dopóki nie rozpoznasz własnych potrzeb. 
Hel, bogini podziemi, jest surowym nauczycielem tej Runy.

Ogień i lód to powracający dramat mitologii nordyckiej. 
W rzeczywistości krople wody ze spotkania światów ognia i lodu w ziejącej otchłani stworzyły hermafrodytycznego olbrzyma podobnego do boga Ymira, którego pot spłodził wszystkie inne istoty. 
W końcu nasi mitologiczni bohaterowie, którzy zostali stworzeni przez ten krach, zostali zabici, a ziemia zamieniła się z powrotem w mroczne pustkowie między ogniem a lodem. 
Morałem tej opowieści jest cykliczność destrukcji, odrodzenia i losu, które poruszają się powoli jak lodowcowe pełzanie, ale są nie do powstrzymania, dopóki nie przestaną istnieć. 
Opóźnienie w planach może być błogosławieństwem w nieszczęściu, które gwarantuje cierpliwość na czas działania. 
Obecność ISY w pobliżu innych kart Run lub tarota może ograniczać interakcje między nimi i być może niektóre rzeczy powinny zostać wstrzymane…
Nordycki Bóg
Hel jest chciwą, surową i okrutną Boginią Zaświatów
źródło

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości