Jakie karty na przeprowadzkę?
#11

Drakonia
Tak, 5 kielichów jako rozczarowanie i wskazówka by wyrwać się.
Dla mnie ogólnie wszystkie te karty mogą pokazywać, że ta przeprowadzka może odbyć się lub nie, ale przede wszystkim pokazują okoliczności. W 5 kielichach ktoś ma już dość, jest smutny, przygnębiony, a jeśli pytamy karty o możliwość przeprowadzki lub też np. czy teraz na tę chwilę warto - to 5 kielichów mówi, że powinno się dosłownie wyrwać z tego miejsca, bo ono może też - jeśli nie bezpośrednio, to pośrednio - wpływać na jakość życia i samopoczucie.

Myślę, że tu wogóle wszystko zależy od tego jak postawimy pytanie, przyjmując, że Tarot jest precyzyjny. Więc jeśli zapytamy: czy teraz powinnam przeprowadzić się? To dla mnie 5 kielichów to jasna odpowiedź: Tak, bo w ten sposób masz nadzieję na lepsze życie jutro.

8 mieczy to dla mnie karta podróży, czyli pobytu w nowym miejscu. Oprócz tego znaczenia, które wskazałaś.
Wogóle karty jak dla mnie mają szerokie znaczenie, a Ty podajesz te najbardziej znane i to jest prawda. Ale osobiście czytam je "szeroko". W ten sposób np. uznaję, że 8 mieczy to człowiek tkwiący w swoim świecie, który jest dla niego pułapką myśli, jakiś narzuconych sobie zasad. Ale np. w zakresie relacji miłosnych można 8 mieczy analizować jako zbyt silne przywiązanie do kogoś, nachalność, a jeśli zapytamy o pracę to moze pokazać osobę bezrobotną. I dalej: jeśli pytamy o przeprowadzkę to ona pokazuje nowe miejsce, dość takie niedostępne dla nas, np. za granicą, gdzie np. nie znamy dobrze miejsca lub języka i czujemy się przez to nieco nieswojo.
Dlatego znowu: zależy jak zadasz pytanie. Bo na pytanie czy teraz opłaci mi się przeprowadzka - 8 mieczy mówi, że możesz trafić gdzieś, gdzie trochę poczujesz się jakby pozbawiona swobody, wolności nie będziesz czuć się komfortowo.

6 monet jako dobra karta, pokazuje mi, że plany powiodą się. Tak bym ją zintepretowała gdybym zapytałą np. czy uda mi się wyjazd za granicę albo czy przeprowadzę się. To też dobre wieści, załatwione sprawy, np. bilet zamówiony, dogadana sprawa przez np. telefon z nowym wynajmującym mieszkanie itp. Ona ogólnie daje dobrą prognozę, czyli to się uda i tak może być z przeprowadzką. Jest dynamicznie, a tak mi się kojarzy przeprowadzka. Tu się wszystko udaje.

Osobiście uważam, że wiele zależy od tego w jakiej formie postawisz pytanie: "czy uda się przeprowadzka" albo np. "jak będzie wyglądać moje przeprowadzka?" - np. tu 6 monet pokazę szczęśliwy finał i nie braknie ani na kartony ani na firmę transportową Oczko
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Jakie karty na przeprowadzkę? - przez Drakonia - 19-08-2021, 10:02
RE: Jakie karty na przeprowadzkę? - przez Kama - 19-08-2021, 10:14
RE: Jakie karty na przeprowadzkę? - przez Drakonia - 19-08-2021, 10:27
RE: Jakie karty na przeprowadzkę? - przez Selena - 19-08-2021, 10:53
RE: Jakie karty na przeprowadzkę? - przez Drakonia - 19-08-2021, 15:40
RE: Jakie karty na przeprowadzkę? - przez Kama - 19-08-2021, 16:00
RE: Jakie karty na przeprowadzkę? - przez Drakonia - 23-08-2021, 10:32
RE: Jakie karty na przeprowadzkę? - przez Selena - 23-08-2021, 20:07
RE: Jakie karty na przeprowadzkę? - przez Kama - 23-08-2021, 10:56
RE: Jakie karty na przeprowadzkę? - przez Aggata - 23-08-2021, 19:05
RE: Jakie karty na przeprowadzkę? - przez New_vision - 23-08-2021, 19:28
RE: Jakie karty na przeprowadzkę? - przez Selena - 23-08-2021, 20:04
RE: Jakie karty na przeprowadzkę? - przez Drakonia - 25-08-2021, 18:25
RE: Jakie karty na przeprowadzkę? - przez Aggata - 26-08-2021, 15:40
RE: Jakie karty na przeprowadzkę? - przez Kama - 26-08-2021, 08:31
RE: Jakie karty na przeprowadzkę? - przez wrozkabasia - 17-02-2022, 09:35



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości