Sowello
#34

SOWELLO jest runą Całości. 
Oznacza poszukiwanie i integralny wzrost w kierunku twojego Wyższego Ja
Czasami o wiele łatwiej jest zostać Duchowym Wojownikiem, jeśli pracujesz nad wszystkimi aspektami swojego Wnętrza w tym samym czasie , niż gdy pracujesz nad nimi jeden po drugim. 
Oto przesłanie SOWELLO: całość.
Jesteś na ścieżce samorealizacji. 
Ten szlak był trudny i nieco nierówny, ale radzisz sobie świetnie, ale musisz wziąć pod uwagę, że tak naprawdę nie jesteś na wyprawie. 
Twoje Wyższe Ja nie jest czymś obcym, odległym lub innym od ciebie: jest tym, czym już jesteś , tylko dopracowanym i rozwiniętym. 
Powinieneś o tym pamiętać, aby nie zboczyć ze ścieżki.
Najlepszym sposobem na osiągnięcie tego jest dążenie do wszechstronnego rozwoju. 
Wyobraź sobie kulkę z plasteliny, którą musisz uformować, aby była idealna. 
Najlepszym sposobem na to jest ciągłe formowanie go rękami, a nie część po części.

Musisz także wziąć pod uwagę teraźniejszość. 
Nie chodzi o bycie najlepszym sobą w przyszłości, ale najlepszym sobą teraz, w tej chwili. 
Można to osiągnąć tylko poprzez relację z twoją twórczą esencją, ponieważ jest to bardziej przepływ niż walka.
Jesteś w momencie regeneracji. 
Możliwe, że odczuwasz zmiany w swoim sposobie bycia, ale także w swoim ciele. 
Dlatego też transformacja musi być również fizyczna, z dobrym odżywianiem i umiarkowanym wysiłkiem fizycznym. 
Zmienia jednocześnie kształt i tło. 
Czy możesz sobie wyobrazić, że Twoje Wyższe Ja ma nadwagę?

Jeśli chodzi o konkretne odpowiedzi, SOWELLO jest przesłaniem ostrożności, zwłaszcza w czasach, gdy panuje duża presja z zewnątrz. 
W takich przypadkach najlepiej jest odsunąć się na bok i pozwolić, by sprawy potoczyły się bez Twojego udziału.
Jeśli pytanie dotyczy bezpośrednio Ciebie, a zatem nie możesz przestać uczestniczyć, SOWELLO zaleca nie działać na chwilę , ale analizować, a następnie ustąpić miejsca działaniu. 
To nie jest czas na wydawanie energii, bo to by było na tyle: wydatek, a nie inwestycja. 
Potrzebna jest równowaga, trzeba przeanalizować, jak ją osiągnąć.

Jeśli pytanie dotyczy czegoś nowego lub prośby, SOWELLO  zaprasza cię do otwarcia drzwi, które zapieczętowałeś. 
Nadszedł czas, aby zapuścić się w nowe związki, nowe miejsca pracy, nowe życie społeczne, a nawet nowe zajęcia.
Jeśli zawsze chciałeś nauczyć się gry na instrumencie, nadszedł czas. 
Jeśli lubisz kogoś, nadszedł czas, aby mu o tym powiedzieć. 
Nie oznacza to, że wszystkie działania będą przebiegać pomyślnie, ale że jesteś przygotowany na różne kroki i możesz znosić zarówno sukcesy, jak i porażki.
SOWELLO ma specjalne przesłanie dla osób skłonnych do dumy: nie, duma nie jest częścią twojego Wyższego Ja. 
Wiemy, że bardzo się starałeś, że wykonana praca jest godna pochwały i godna podziwu, ale nie powinieneś wymuszać tego podziwu, bo nawet tego nie potrzebujesz lub powinieneś to sobie uświadomić.
źródło

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości