#31

LAGUZ jest runą ponownego połączenia, tego, co kształtuje i sił, które dają siłę i odżywiają.
Kiedy jesteś w stanie uciec od pragnień i odbudować się w poszukiwaniu swojego Wyższego Ja, wtedy LAGUZ pojawia się, aby przekazać ci wiadomość: twoje życzenie (twoje pytanie) zostanie spełnione i bardzo możliwe, że nawet nie rozumiesz, dlaczego albo jak to było.
W ten sposób LAGUZ staje się Runą połączenia ze Wszechświatem , z tym, co powinno i będzie. 
Nie czas na myślenie czy analizowanie, ale na cieszenie się. Stary nauczyciel powiedział mi:

„Istnieją cztery sposoby bycia:
Nieświadomie niekompetentny
Świadomie niekompetentny
Świadomie kompetentny
Nieświadomie niekompetentny”
W rzeczywistości, bardziej niż sposoby bycia, są krokami w kierunku naszego Wyższego Ja . 
W pierwszym kroku jesteś niekompetentny (w tej materii) i nie wiesz o tym, w drugim już awansowałeś, bo uświadomiłeś sobie, że nie jesteś zdolny. 
W kolejnym już pracowałeś nad swoim sposobem bycia i myślenia i osiągnąłeś konkurencję.
Ostatnim, o którym mówi nam LAGUZ, jest to, że stałeś się istotą nieświadomie kompetentną, to znaczy, nie zdając sobie z tego sprawy, masz już niezbędne umiejętności, aby odnieść sukces w tej sprawie.
Oprócz tego, jeśli miałeś jakieś potrzeby emocjonalne, zostaną one zaspokojone, chociaż ma to sens, ponieważ osiągnąłeś już poziom, na którym zrozumienie siebie pozwala ci się wyleczyć.

LAGUZ jest Runą głębokiej mądrości, dlatego wszystkie te korzyści, które do ciebie przyszły, musisz je przeanalizować, aby ta aureola wiedzy, którą masz na ten temat, rosła; 
To znaczy, że osiągnąłeś głęboką mądrość w tym konkretnym aspekcie , ale musisz to rozciągnąć na wszystkie inne aspekty swojego życia.
Sukces jest zwykle na wyciągnięcie ręki, co w rzeczywistości oznacza, że bycie blisko Wyższego Ja jest bliżej niż kiedykolwiek. 
To, co musisz zrobić, to poczuć swoje rytmy i zabrać je do wszystkich aspektów swojego życia , abyś się nimi napełnił i dostroił do Wszechświata.

Runa LAGUZ Odwrócona
Kiedy LAGUZ jest Odwrócony, jest to pobudka do miejsca, w którym wkładasz swoją energię. 
Musisz być bardzo ostrożny, bo być może za bardzo się starasz i nie analizujesz sytuacji, w której dobrze się znajdujesz.
Jeśli jesteś w związku, który nie działa i robisz niemożliwe, aby to zadziałało, LAGUZ jest wezwaniem do zaprzestania tego, ponieważ najlepszym sposobem na naprawienie tego, co zewnętrzne, jest poprawienie wnętrza. 
Nie podejmuj wysiłku, aby naprawić sytuację, musisz tylko poprawić się, aby twój związek działał.
Innym aspektem, w którym powinieneś być ostrożny, jest relacja z intuicją. 
Być może odszedłeś od swojego sposobu bycia w fałszywym pragnieniu zbliżenia się do siebie.
Musisz odkryć siebie na nowo i nie podążać za zewnętrznymi wzorami, które Cię nie reprezentują. 
Nie oznacza to, że nie słuchasz mądrych, ale że musisz zbliżyć się do własnej mądrości.
źródło

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości