#33

ODALA to runa separacji, dziedziczenia i emerytury. 
Są to słowa, które mogą brzmieć głośno i niepokojąco, ale za nimi kryje się potężne znaczenie odnowy. 
To runa radykalnego zerwania.
Runa Odala to wezwanie do rozstania, ale także do głębokiej zmiany. 
To tak, jakbyś był wężem, który musi zmienić skórę, aby pokazać swoje Prawdziwe Ja. 
Bez wątpienia jest to wezwanie do oderwania się, które może mieć charakter materialny lub duchowy.
W zależności od problemu, który jest przedstawiany Runom, ODALA mówi o zmianie o 180 stopni lub o pozostawieniu przeszłości za sobą. 
Jej interpretacja nie podlega półśrodkom: ma zostawić wszystko i zacząć od nowa. 
Dlatego znana jest również jako Runa emerytury, ponieważ trzeba puścić przeszłość, aby rozpocząć podróż bez obciążeń na barkach.

ODALA jest również runą dziedziczenia. 
Jeśli tak jest w twoim przypadku (spadek nie musi być ekonomiczny), powinieneś wziąć pod uwagę, że może być konieczne, aby coś do ciebie dotarło, abyś coś odłożył. 
Musi nastąpić rezygnacja, która też nie musi być ekonomiczna, ale może być zmianą w tobie, w twoim ogólnym zachowaniu.
Istnieje coś, co nazywa się Dziedzictwem Kulturowym (co wiele lat później socjolog Pierre Bourdieu nazwałby Kapitałem Kultury), to znaczy miejsce, w którym mieszkasz, przywileje tych, którymi się cieszysz, fortuna, która uśmiechnęła się do Ciebie z powodu Twojej ekonomii. sytuacja. 
Jest bardzo prawdopodobne, że ODALA wyjaśnia ci, że musisz odłożyć na bok swoje dziedzictwo kulturowe, aby móc dotrzeć do swojego Wyższego Ja.

Runa ODALA Odwrócona
ODALA Odwrócona to wezwanie do całkowitej uczciwości. 
Bez względu na dziedzictwo, musisz pozostawić władze, które nie mają już nad tobą władzy. 
Wszystko, co uwarunkowało cię do bycia tym, kim jesteś i robienia tego, co robisz, musisz zostawić za sobą na pełne odrodzenie.
Powyższe może wywoływać strach lub smutek, ale powinieneś również wziąć pod uwagę, że to, co odepchniesz i pozytywne zmiany, które przyniesie, przyniosą korzyści nie tylko Tobie, ale także ludziom, których kochasz; 
Ale musisz również pamiętać, że jeśli odmówisz widzenia rzeczywistości takiej, jaka jest ci przedstawiana, wpłyniesz również na ludzi wokół ciebie.
źródło

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości