#37

KENAZ jako Runa Dnia
Runa „MOGĘ”.
Ogień wiedzy. Oświetlenie. Błysk inspiracji.
Mówiąc o konkretnych okolicznościach dnia, przede wszystkim należy wymienić moc, siłę, energię. 
Ale tylko wszystkiemu wymienionemu pod runą Kano nie towarzyszy agresja i presja.
Ta runa symbolizuje pozytywne, optymistyczne nastawienie i rozsądną pewność, że wszystkie niejasności, lęki i lęki wkrótce znikną, a niepokój nadejdzie - światło zostanie wylane.
Oznacza to, że jeśli w tej chwili martwisz się jakimiś problemami, to nie potrwa to długo. 
A im bardziej pozytywnie patrzysz w przyszłość, tym łatwiej będzie Ci podjąć decyzję.
Ponadto Runę KENAZ jako Runę Dnia można interpretować jako rozszerzenie niektórych naszych horyzontów.
W pewnym kontekście symbolizuje nawet możliwe odkrycie.
Zawodowo KENAZ jest szczególnie dobry. 
W takich przypadkach KENAZ jest interpretowane przede wszystkim jako nasza kreatywność i profesjonalizm.
W związku z tym, dla konkretnych osób, mówi, że mówimy o naturze twórczej, ponadto zdolnej nie tylko odzwierciedlać i odczuwać niedoskonałość naszego śmiertelnego świata, ale także aktywnie i skutecznie ujawniać i realizować swoje talenty.
W obszarze zdrowia może wskazywać na wzrost temperatury lub jakiś stan zapalny. 
Cóż, jeśli nie mówimy o poczęciu dziecka, KENAZ jest Runą, która pomaga zajść w ciążę.

Osobisty. 
KENAZ jest tradycyjnie uważany za męską Runę. 
Ponieważ w miłości to człowiekowi przypisuje się wiodącą, aktywną rolę, KENAZ po prostu przyjmuje na siebie rodzaj presji i wrzących namiętności. 
Dlatego, gdy wypada na Runę Dnia kobiety, istnieje ryzyko przejęcia inicjatywy w związku 
Nie zawsze jest to złe. 
Najważniejsze, aby nie palić nikogo swoją pasją. 
Ale tradycyjne znaczenie KENAZ oznacza również spotkanie z osobą, dla której ta pasja może wybuchnąć.

Finanse. 
Kano ma również najbardziej pozytywne znaczenie w kwestiach finansowych. 
Obiecuje nowe pomysły na inwestycje lub wgląd w racjonalne wykorzystanie istniejących zasobów. 
Zysk jest prawdopodobny.

Porada dnia. 
Uwierz w siebie i swój własny sukces, spal jasno, ale nie daj się ponieść emocjom. 
Nie narzucaj się innym – i tak cię zauważą i docenią. 
Rozświetl się nastrojem, ciepłem i światłem naprzeciw siebie, jak świece 
„Wiem jak”, „Mogę”, „Rozumiem”.
Ich kann.
źródło

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości