Mysli uczucia zamiary- czy karty zawsze pokazują obraz w naszym kierunku?
#11

Nie wiem, czarnulo. Bo może być tak, że facet tęskni, ale jest np. zapracowany, przytłoczony wręcz obowiązkami, więc pokaże się np. 10 buław. A czy myśli i uczucia idą osobno? Dla mnie nie. Bo myśli to jest nasza i tylko nasza przestrzeń i wiem sama po sobie, że jeśli na kimś mi zależy to ten człowiek siedzi w głowie, myśli biegną do niego, nie myślę wtedy o nikim innym. A czy myślałabym o kimś nie czując nic? Nie. Sorry, ale po co?

Co do nieuczciwych zamiarów to równie to można zobaczyć w kartach. Widać kiedy chcemy wejść w relację, wyjść, kiedy pokażą się karty bramy. Więc jak dla mnie myśli + serce to bliskie połączenie.
Z praktyki napiszę tak: można się bać, pokazywać niedostępną, nie przyznawać się do uczuć, bo sama tak miałam, ale w sercu i w myślach mieć tę osobę blisko. Bo myśli nie da się wyłączyć, one same biegną do bliskiej osoby. Serca też nie oszukamy Uśmiech A postawę można przyjąć różną, czasem taką, która zaburza obraz sytuacji.

Albo w drugą stronę: miałam sytuację, że facet nie kochał żony. Był z nią z obowiązki. Więc to było widać na sercu i w myślach. Ale zamiary miał ok - taki grzeczny, poukładany mąż. Ale co z tego, skoro w sercu i w głowie pustka?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości