#37

https://static.wixstatic.com/media/bf430...b~mv2.webp
RAIDO— Twój rydwan czeka
Skąd pochodzisz i gdzie jesteś teraz? 
To pytanie pojawiło się dla mnie w tym tygodniu, zaraz po wyciągnięciu Runy.
RAIDO - koło, rydwan, toczące się fale. 
RAIDO to Runa, która opowiada historię drogi i samej podróży. 
RAIDO to runa, która kojarzy mi się również z upływem czasu - co było wcześniej i jak zmienia nas doświadczenie naszych osobistych opowieści z podróży. 
W jakiej podróży jesteś obecnie?


Dopiero gdy wyciągnęłam tę runę, dotarło do mnie, że jestem znacznie bliżej końca jednej z moich podróży niż kiedykolwiek. 
Pamiętam, jak byłam na początku... 
Chyba pamiętam, kiedy byłam na początku. 
Kiedy teraz się zastanowię, wydaje mi się, że było co najmniej 4 lub 5 początków. 
 może nigdy nie było początku podróży, była tylko ścieżka przede mną i kroki, które musiałem pokonać, aby się tu dostać. 
Każdy mały krok przybliża mnie do przyszłości.

Dużo mówię na ścieżkach. 
Na jakiej ścieżce jesteś? 
To takie wielkie pytanie. Kiedy praktykuję magię, widzę ścieżki – różne ścieżki potencjału, które wiją się przede mną jak wiele węży. 
Dla mnie praktyka magii to czasami po prostu wiedza, za którym wężem podążać, aby znaleźć pożądany rezultat. 
Albo wiedząc, na którym koniu jeździć, aby dostać się tam, gdzie muszę.

Chociaż nie jestem pewien, czy potrafię opisać początek mojej osobistej podróży w magię, potrafię zidentyfikować wierzchowce, na których jeździłem. 
Każdy z nich jest inny, a w chwili, gdy wybrałem nowego rumaka, nową rzekę potencjału do zjechania, widzę w myślach moment, w którym zrobiliśmy pierwszy wspólny krok.

Pisanie o tych rzeczach może być trudne bez brzmienia, jakby ktoś pisał zagadkami. 
Przepraszam za to. 
Ale jeśli rozumiesz, co próbuję powiedzieć, mam nadzieję, że wyjaśni ci to nową metodę pchania naprzód z RAIDO
Minta Karlsson
https://www.needfirewellness.com/post/ra...iot-awaits

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości