Wróżba 2022
#4

Przepraszam, ze dopiero teraz, ale internet szwankował . 
Eh … czyli kiepsko to wyglada wszystko
Aktualnie nie mam pracy . Projekty które pisze są pro bono ( 1 sama sb pisze ponieważ mam Fundację a 2 na zaprzyjaźnionego podmiotu . Nic z tego nie będę miała , chybaze przejdą . Ogólnie z tego naboru strasznie trudno jest dostać dofinansowanie . Liczą się znajomosci i powiązania , wiec mnie to nie dziwi wcale . Nie będę rezygnowała z pisania ponieważ nie są to czasochłonne wnioski . 
Jeśli chodzi o inne dochody , to nie wiem co musiałoby się stać aby coś uzyskać . Chyba tylko  wygrana w Lotto . Stan na dziś to czarna rozpacz i czarna dupa ze względu na „zamrożone „ środki własne finansowe z powodów o których pisałam na pw. Nie wiem skąd oprócz etatu miałabym cokolwiek wziąć
W takiej dupie dawno nie byłam , ba , chyba nigdy

Eh … w tej materii tez kiepsko
Wgl odkąd przeprowadziłam się (ok 4,5 roku temu ) nic mi nie idzie . Miałam dobrze płatna prace , ale wyniszczyła mnie psychicznie i nie mogąc już ciągnąć fiz i psych - odeszłam . Potem afera o której pisałam . W sferze uczuciowej również dno i muł . Jak już miałam kogoś , na własne życzenie zepsułam ( brak czasu ze wzgl na prace 7dni w tyg po 12-14 godz, ciagle zmęczenie , zdenerwowanie , irytację i wybuchowość - kłębek nerwów ) . Potem jak już prawie uwolniłam się z tej pracy i wiedziałam że odchodzę ( miałam już w dupie wszystko ), poznałam kogoś , zakochałam się jak nastolatka,ale ta relacja była wykluczona, mogę nawet użyć słowa - zakazana . 
Czasem myślę, że coś jest ze mną nie tak i tu nie chodzi absolutnie o wygląd  czy charakter pomijając już pracę w której tak się zarzynałam . Muszę chyba pogodzić się z tym, że jestem i będę sama. Muszę zmienić nastawienie oraz sposób myślenia  i zacząć akceptować luźne czysto fizyczne relacje . 

Dzięki Mikesz za poświęcony czas . 
Nie chce abyś zle mnie zrozumiał,ale tli się we mnie jeszcze promyk nadzieji, ze przynajmniej 1 cześć wróżby nie spełni się . 
Pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Wróżba 2022 - przez Ewelina32 - 06-01-2022, 14:54
Sfera uczuciowa i zawodowa - przez Mikesz - 06-01-2022, 20:33
Sfera uczuciowa i zawodowa - przez Mikesz - 07-01-2022, 16:54
Wróżba 2022 - przez Ewelina32 - 07-01-2022, 23:48
Sfera uczuciowa i zawodowa - przez Mikesz - 08-01-2022, 12:40



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości