#39

Rune ISA Jej symboliczne znaczenie to Lód. 
Czym jest lód? 
Zamarznięta woda. 
To, co się poruszało, przestało się poruszać pod wpływem pewnych sił. 
To, co było płynne, stało się ciałem stałym. 
To, co pokazało swoją siłę w elastyczności, giętkości i ruchu, stało się twarde, sztywne i statyczne. 
Znasz już stan podstawowy „Jestem kim jestem”. 
Ten stan koncentracji świadomości na własnej Jaźni opiera się na osi Osobowości przejawiającej się w ciele i świadomości.
 Runa ISA dokładnie powtarza oś znaną z praktyk, ale w przeciwieństwie do stanu „Jestem”, który budzimy, dotykając osi, Runa pełni nieco inną funkcję. 
Zamraża, zatrzymuje procesy. 
Cechą, jaką daje Runa ISA, jest wola. 
Chęć życia, tworzenia, pójścia pod prąd i zatrzymania się w czasie.

Runa ISA pomoże ci złagodzić twoją wolę, gdy w środku nie ma ruchu, niezależnie od wpływów zewnętrznych.
Runa zatrzymuje zewnętrzną i wewnętrzną stereotypową reakcję, a z zewnątrz może się wydawać, że osoba zamieniła się w kostkę lodu, zimną i niewrażliwą. 
Wszystkie inne sfery świadomości będą działały jak poprzednio, ale uwaga nie przesunie się na automatyczną reakcję, żadne haki i przyciski podświadomości nie będą działać, gdy zostaną na nie wystawione. 
Uczucia, emocje są zamrożone, reakcja jest zamrożona. 
Pozostaje tylko umysł - czysty, zimny, bez zanieczyszczeń.

ISA zamraża wewnętrzne procesy automatycznej reakcji, a Ty stajesz się Obserwatorem. 
Bez oceny emocjonalnej będziesz obserwował wydarzenia, uczestniczył w sytuacjach, ale dominować będzie tylko Wola, jako świadomość mocy własnej Jaźni.

ISA jest świetną Runą, kontroluje prawdziwe „tu i teraz”. 
Pomaga zatrzymać się w ruchu, gdy porusza się bezwładnie, wyklucza ze świata wewnętrznego wszystko, co powoduje bezwładność, która nieuchronnie prowadzi cię do przodu podczas ruchu i nie pozwala zrozumieć i uświadomić sobie słuszności drogi.
Kiedy ustaje ruch bezwładności, kiedy ustają wszelkie stereotypowe reakcje, masz bardzo dużą szansę zobaczyć własne złudzenia.
źródło
źródło

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości