Relacja z M
#3

Dziękuję za rozkład Le Caro Cóż mogę powiedzieć? Idealnie w punkt... Nic dodać, nic ująć co do opisu obecnej sytuacji... 
Miałabym jeszcze jedną prośbę Le Caro - wspomniałam w mojej wiadomości do Ciebie o mężczyźnie, z którym chcieliby mnie zeswatać moi znajomi... Czy dodatkowo mogłabyś spojrzeć w swoje wszystkowiedzące Karty czy jest sens zaczynać wogóle tę relację?  Tym bardziej, że we wróżbie wyraźnie napisałaś: "Najbliższa przyszłość pokazuje, że to Ty będziesz bardziej skłonna do tego by się odciąć, dokonać jakiegoś zakończenia." Byś może właśnie ta znajomość będzie miała na to wpływ... Stąd pytanie czy jest sens w to brnąć? Zawsze jest ryzyko, że ten mężczyzna jest dupkiem i mnie skrzywdzi na koniec...

Odniosę się także do zdania: "Nie chcę tu wychodzić za daleko bo nic o tym nie pisałaś, ale... obecne w rozkładzie Księżyc, 4 kielichy, 5 kielichów, Król kielichów, 3 kielichy... i jeszcze 4 miecze... to by wskazywało na możliwy problem z nałogiem i konieczność terapii." Może chodzi o ezoterykę, którą uprawiam?  Ewentualnie, przez ostatnie 3 miesiące on popadł w jakiś nałóg... Istnieje takie ryzyko...

Bardzo dziękuję za poświęcony dla mnie czas  
Życzę wszystkiego dobrego  [Obrazek: buzki.gif]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Relacja z M - przez anussshka - 20-03-2022, 17:20
Relacja z M - przez LeCaro - 08-04-2022, 06:37
Relacja z M - przez anussshka - 09-04-2022, 14:25
Relacja z M - przez LeCaro - 09-04-2022, 23:22



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości