Prośba o Interpretację
#3

Witaj Uśmiech

1. Dzieciństwo - XV - diabeł - tak jak napisałeś...
2. Wiek średni - VIII - siła - duża siła i dobre zdrowie, masz w sobie moc, walczysz z demonami z przeszłości tak jak kobieta z lwem na karcie. Duża energia, ale trzeba uważać na emocje, możesz dużo powiedzieć w emocjach, w złości. Starasz się kontrolować emocje. Tak jak mówisz dużo się dzieje, dużo i ciężko pracujesz itp.
3. Wiek dojrzały-  XX - głupiec - to jest karta początku, możliwe, że zmienisz zupełnie kierunek w życiu tj pracę, może założysz własną działalność, założysz rodzinę ? dużo nauki Cię czeka, ale też takiej beztroskiej zabawy. Na pewno będziesz w miejscu, gdzie niestety nie będziesz miał wiedzy co robić itp. może być też zwyczajnie ojcostwo, gdzie będziesz czuł się zagubiony i będziesz się uczył krok po kroku jak odnaleźć się w nowej rzeczywistości.
4. Podswiadomosc - I - mag - dobrze rozumiesz innych ludzi, ale możesz czasem patrzeć na innych z lekceważeniem typu  - ja jestem lepszy itp. i pytanie czy jesteś szczery sam ze sobą. trochę narcyz Uśmiech
5. Świadomość - VIII - siła - Jesteś ukierunkowany na działanie i zdobywanie. Wierzysz, że tylko ciężką pracą osiągniesz sukces itp.
6. Nadswiadomość - IX- Pustelnik - Jesteś numerologiczną 9 i też masz kartę Pustelnika IX. Dziewiątki to naturalni myśliciele, bardzo wrażliwe osoby, filozofowie.
7. Misja - I - mag - masz ogromną charyzmę jesteś gadatliwy i otwarty, łatwo się komunikujesz,  patrząc na inne karty również dużą siłę i energię wewnetrzną. Moim zdaniem powinieneś pracować z ludzmi np. zawod zwiazany ze sprzedażą itp.
8. Środki do misji - XVII - gwiazda - no taki urok osobisty, sprawiasz dobre wrażenie, wyglądasz na ekstrawertyka... i jeszcze lew ze znaku zodiaku Uśmiech
12. Harmonia -  XVIII księżyc - Księżyc kojarzy mi się trochę z problemami, o których pisałes...czyli depresja...to dla mnie problemy w głowie...z tym trzeba walczyć, może psycholog ? terapia? Uśmiech Niestety ksiezyc mówi o takim trochę (wybacz) zakłamywaniu rzeczywistości lub wyolbrzymianiu ( możesz mieć tak silne emocje i lęki)
13. Jak siebie spostrzegam - III cesarzaowa - jako osobę, która wie czego chce, opiekuńczą i atrakcyjną?
14. Jak inni mnie spostrzegają - XVIII - gwiazda - dobrze, sprawiasz dobre wrażenie.

Patrząc na karty jesteś urodzonym ekstrawertykiem, ale przytłoczony problemami uciekasz w świat wewnętrzny, wycofujesz się, blokujesz. 6 z dnia urodzenia mówi, że będziesz dobrym rodzicem, 9 numerologiczna jako droga życia skłania do rozmyśleń i refleksji. Ale masz karmiczną 15, z doświadczenia wiem, że niestety osoby z dnia urodzenia 14, 15, 16 późno poznają partnerów życiowych, możesz mieć jakieś pewne kłopoty w tym temacie...stąd może dopiero przy wieku dojrzałym skojarzyło mi się przy Tobie założenie rodziny..Oczkoozdrawiam i życzę dużo szczęscia UśmiechUśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Prośba o Interpretację - przez Midgarzulum - 30-04-2022, 02:00
RE: Prośba o Interpretację - przez Midgarzulum - 01-05-2022, 15:32
RE: Prośba o Interpretację - przez tarot55557 - 03-05-2022, 20:51
RE: Prośba o Interpretację - przez Midgarzulum - 04-05-2022, 16:21
RE: Prośba o Interpretację - przez Selena - 04-05-2022, 21:46
RE: Prośba o Interpretację - przez Midgarzulum - 04-05-2022, 22:09
RE: Prośba o Interpretację - przez Selena - 05-05-2022, 21:24
RE: Prośba o Interpretację - przez Selena - 04-05-2022, 21:10
RE: Prośba o Interpretację - przez Midgarzulum - 04-05-2022, 21:45
RE: Prośba o Interpretację - przez Selena - 05-05-2022, 21:57
RE: Prośba o Interpretację - przez tarot55557 - 04-05-2022, 22:20
RE: Prośba o Interpretację - przez tarot55557 - 05-05-2022, 11:34
RE: Prośba o Interpretację - przez tarot55557 - 05-05-2022, 23:04
RE: Prośba o Interpretację - przez Midgarzulum - 07-05-2022, 13:55



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości