Prośba o pomoc w interpretacji tarotowego portretu psychologicznego
#2

Black pearl czy masz ksiazeczke Chrznowskiej?
Powiem Ci ze ja ja zakupilam ale ona niewiele mi pomogla. Postaram sie napisac w skrocie czego sie z niej nauczylam, ale mam nadzieje ze ktos skoryguje moje wypociny.

Diablo na 4 pozycji moze oznaczac ze czlowiek nie umie zarzadzac swoja energia. W wersji hard ma problem ze wszystkiki uzaleznieniami przemoca konflikt z prawem. Byc moze w dziecinstwie byl w sierocincu, podatnosc na wplywy sekt i falszywych guru itp.

2 x kaplan -problemy z ojcem lub kompleksy z powodu braku wyksztalcenia.

Dopytam jeszcze czy dzien urodzenia to 8.07?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Prośba o pomoc w interpretacji tarotowego portretu psychologicznego - przez Black_pearl - 11-05-2022, 21:02
RE: Prośba o pomoc w interpretacji tarotowego portretu psychologicznego - przez New_vision - 16-05-2022, 22:24
RE: Prośba o pomoc w interpretacji tarotowego portretu psychologicznego - przez Black_pearl - 16-05-2022, 22:49
RE: Prośba o pomoc w interpretacji tarotowego portretu psychologicznego - przez New_vision - 16-05-2022, 23:06
RE: Prośba o pomoc w interpretacji tarotowego portretu psychologicznego - przez Black_pearl - 17-05-2022, 08:56
RE: Prośba o pomoc w interpretacji tarotowego portretu psychologicznego - przez New_vision - 17-05-2022, 10:50



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości