Prośba o pomoc w interpretacji tarotowego portretu psychologicznego
#3

Ech... niestety nie mam tej pozycji, dlatego w tarotowym portrecie błądzę jak dziecko we mgle Smutny
 
Akurat jestem mocno po stronie prawa, ale z zewnątrz może wyglądać inaczej. Jeśli ezoteryka jest sektą to siedzę w tym po uszy Uśmiech
Z ojcem problemów brak. Wykształcenie mam, ale odczuwam wieczny głód wiedzy i kompleks bycia niedostatecznie mądrą Uśmiech

Tak, jestem 08.07 czy to coś zmienia w odczycie albo dodaje szersze spektrum interpretacji? 

Dziękuję serdecznie za rzut okiem  Kwiatek
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Prośba o pomoc w interpretacji tarotowego portretu psychologicznego - przez Black_pearl - 11-05-2022, 21:02
RE: Prośba o pomoc w interpretacji tarotowego portretu psychologicznego - przez New_vision - 16-05-2022, 22:24
RE: Prośba o pomoc w interpretacji tarotowego portretu psychologicznego - przez Black_pearl - 16-05-2022, 22:49
RE: Prośba o pomoc w interpretacji tarotowego portretu psychologicznego - przez New_vision - 16-05-2022, 23:06
RE: Prośba o pomoc w interpretacji tarotowego portretu psychologicznego - przez Black_pearl - 17-05-2022, 08:56
RE: Prośba o pomoc w interpretacji tarotowego portretu psychologicznego - przez New_vision - 17-05-2022, 10:50



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości