Sen o czarnej postaci bez twarzy.
#2

To jest zmora senna. Ostatnio blizej sie temu zjawisku przyjzalam. I tak: nauka twierdzi ze zmora  jest zwiazana z bezdechem senny(poczytaj o tym na necie jest duzo porad). Zdarza sie ze sygnalizuje rowniez jakis inny problem ze zdrowiem. Znany mi jest przypadek kobiety ktora w nocy  rowniez widziala taka postac i uslyszala od niej: cos w tobie rosnie. Po latach okazalo sie ze rosly w niej kamienie nerkowe. Wiec reasumujac zmora  moze byc sygnalem choroby wysylanym przez orgaizm do mozgu a ktory mozg nie umie przelozyc na informacje. Nastepnym znany mi przypadek to zmora ktora jest wynikiem zlych intencji osoby z otoczenia. I ta osoba moze robic to swiadomie albo miec nieuswiadomione zdolnosci ezoteryczne. I to sie wpisuje w folklor. Jeden z przekazow ludowych mowi aby zapytac sie zmory czego chce lub jej cos obiecac. Tego dnia przyjdzie do nas we wlasnej osobie po tego "fanta" a my bedziemy wiedziec kto jest zmora. Po otrzymanou fanta powinna przestac Cie nawiedzac. Takich roznych porad ludowych jest mnostwo zajrzyj na wiki pod haslem zmora. 
Warto zrobic jakis rytual oczyszczajacy(wykapac sie w czarcim zebrze na forum jest duzo porad odnosnie oczyszczenia) lub odciac sie od osob o ktorych wiesz ze zle Ci zycza. Amulety ochronne mile widziane chocby czerwona nitka /wstazka na palcu. jezeli to.nie polomoze to warto znalezc dobrego ezospeca.
No trzeci przypadek: problemy w domu np przemoc negatywne emocje depresja. To zawsze bedzie generowac negatywne energie.
Tez kiedys mialam zmore i paralize,  ale u mnie wystarczylo przesuniecie lozka w inne miejsce. do czego zachecam bo poskutkowalo.

Powiedz jeszcze czy jestes w stanie zadac zmorze pytanie:czego od Ciebie chce?
Zapytam jeszcze czy zajmowales sie ezoteryka?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Sen o czarnej postaci bez twarzy. - przez TheRaZerPL - 17-05-2022, 08:30
RE: Sen o czarnej postaci bez twarzy. - przez New_vision - 17-05-2022, 10:47
RE: Sen o czarnej postaci bez twarzy. - przez TheRaZerPL - 17-05-2022, 11:38
RE: Sen o czarnej postaci bez twarzy. - przez New_vision - 17-05-2022, 11:41
RE: Sen o czarnej postaci bez twarzy. - przez New_vision - 17-05-2022, 12:33
Witam :) - przez TheRaZerPL - 17-05-2022, 12:11



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości