#50

URUZ to proces wdychania życia, uruchamiania czegoś nowego.
Zaczyna się ruch, powstaje akcja, świat budzi się do życia i możesz to zobaczyć na własne oczy.
URUZ mówi, że to, co zostało pomyślane, może zostać zrealizowane, że siły do tego zostały skumulowane i jest ich wystarczająco dużo.
Energię tej Runy można porównać z pierwotną energią żeńską.

Ta runa służy do wpływania na inną osobę lub sytuację.
To jest energia siły, potężny strumień, który człowiek może skierować poza granice swojego wpływu.
Jeśli FEHU jest afirmacją siebie jako pana własnego świata, to URUZ jest ingerencją w świat zewnętrzny. 
Dzięki tej Runie człowiek może sam zmienić rzeczywistość. 
Jeszcze raz: z FEHU tworzymy nową rzeczywistość, z URUZ zmieniamy istniejącą. 
Jest to podstawowa różnica, którą należy zrozumieć.
URUZ to siła w najczystszej postaci, która nie daje wiedzy, jak z niej korzystać. 
Otrzymujesz potężny samochód sportowy zdolny do jazdy z ekstremalnymi prędkościami. 
Ale! Pakiet nie obejmuje umiejętności kierowcy ani prowadzenia pojazdu. 
A jak wykorzystasz tę moc, zależy od Ciebie. 
Jeśli nie masz prawa jazdy, samochód będzie w garażu. 
Jeśli jeździsz źle, samochód zakręci się na drodze lub ryzykujesz wypadek. 
Najpierw znajdź instruktora, naucz się jeździć, trzeźwo zastanów się, ile tygodni lub miesięcy będziesz w stanie jeździć tym konkretnym samochodem, a dopiero potem ruszaj na tor.
URUZ to zawsze początek. 
Ta runa może być używana podczas rozpoczynania nowego biznesu, wchodzenia w nowy projekt lub rozpoczynania jego wdrażania. 
Runa da moc, której nawet nie podejrzewałeś, ale niezwykle ważne jest, aby nie ingerować w tę moc. 
Wyobraź sobie górską rzekę. 
Jej moc jest wielka, niszczy wszystko na swojej drodze. 
Zablokowanie jej ścieżki wymaga wiele pracy, a aby skierować ją w innym kierunku, będziesz musiał podjąć naprawdę tytaniczne wysiłki. 
Albo okaleczy tego, który jej przeszkadza, albo po prostu zostawi ją bez siły. 
Dlatego korzystając z URUZ, musisz zrozumieć, dokąd kierujesz tę energię, co chcesz w rezultacie uzyskać i jakie działania jesteś gotowy podjąć.
URUZ zawsze przynosi zmiany. 
Jej energia niszczy zwykłe fundamenty. 
Tam, gdzie pracuje URUZ, nie ma spokoju, stabilności i płynnego przepływu życia. 
Wzburzone morze, wysokie fale, tańczące płomienie i nieokiełznane namiętności - to jest URUZ, a nie bezpieczna przystań. 
Ale każde działanie podlega prawom światowym: rodzi się burza, szaleje i kończy się; namiętność wybucha, urzeka i ustępuje; burzliwa rzeka zaczyna się od potoku. 
Zadaniem praktykującego jest zrozumienie tych praw, nauczenie się odczuwania siły, kierowania nią, wiedzy, kiedy osiąga ona swój szczyt, a kiedy opada, kiedy się cofnąć, a kiedy unosić się na fali. 
Jeśli kiedykolwiek surfowałeś, pływałeś kajakiem, jeździłeś na nartach lub snowboardzie z góry, z łatwością zrozumiesz energię tej runy. 
Wszystkie te czynności mają coś wspólnego: odpychasz się, jesteś chwytany siłą,

Kiedyś pracowałem szesnaście do osiemnastu godzin dziennie, więc przed jakimś odpowiedzialnym biznesem często aktywowałem Runę URUZ. 
Jej energia pozwoliła mi dotrzymać kroku, terminowo realizować zadania, tworzyć naprawdę złożone projekty, a co najważniejsze, mieć w głowie wszystkie kwestie zarządcze. 
Pracuję z ludźmi od dziewiętnastego roku życia i bardzo dobrze rozumiem, jak to wszystko działa, ale nie zawsze mam na tyle własnych zasobów, żeby wszystkie równoległe procesy były pod kontrolą i nie spadały mi z nóg. 
To tylko potwierdza, że runa daje siłę, ale nie wiedzę. 
Jeśli jest wiedza, nie będzie trudno prawidłowo zastosować nadaną moc.

Czasami używałem URUZ, aby zachować własną charyzmę. 
Stworzyłem wokół siebie aurę niekwestionowanego autorytetu. 
Chodzi o mówienie cicho, ale zostaniesz wysłuchany i zrozumiany. 
Chodzi o takie sytuacje, kiedy wypełniasz sobą całą przestrzeń. 
Poczuj ten stan i zapamiętaj swoje uczucia, gdy taka osoba wchodzi do biura. 
Jest nie tylko atrakcyjny, jest liderem i rządzi.

Drugi tydzień znajomości z Runami przypada na rezydencję runy URUZ. 
Podobnie medytuj nad runą, włóż ją pod poduszkę na noc i noś ze sobą w ciągu dnia.
Obserwuj swoje uczucia i zmiany w swoim życiu. 
Napraw swój stan. 
W okresie znajomości moc Runy zostanie ujawniona na różne sposoby, a twoim zadaniem jest poznanie wszystkich jej aspektów. 
Jak działa w tobie i poza twoim życiem, jak podporządkowuje sobie ludzi i zdarzenia. 
Runa może ujawnić ci twoją siłę, pokazać ci, jaki jest twój potencjał. 
Musisz być gotowy na spotkanie z samym sobą, bo to może Cię zaskoczyć.

Negatywny aspekt URUZ może przejawiać się tylko w ramach samowiedzy. 
Kiedy widzisz w sobie coś, czego nie lubisz, najgorsze, co możesz zrobić, to zacząć temu zaprzeczać. 
Zastanów się, przestudiuj i zastanów się, jak można go wykorzystać. 
To twoja siła, twój zasób, twój potencjał wzrostu i rozwoju.
http://maxima-library.org/knigi/year/b/5...ormat=read

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości