Tarot wskazujący inną sytuację niż ta, o którą pytamy
#6

Trudno mi przyjąć, ze nie doszukałaś się sugestii z niektórych wątków odpowiedzi na swoje zapytanie ...
Nie mozesz mieć pretensji, ze na Forum naszym nikt Ci nie odpowiedział... nie znamy Cię, nie wiemy jak odbierzesz uwagi, sugestie, najlepiej byłoby abyś sama, czy ponownie z wróżką wyjaśniła swoje wątpliwości odnośnie wróżby...
Tak jak pisałam, na naszym Forum tego nie robimy, nie oceniamy wróżb innych wróżek...
No ale teoretycznie trochę pogdybam...
Mogę być tego różne przyczyny...np. Twoje emocje, bo jak sama piszesz w momencie zadawania pytania myślałaś o poprzednim związku
Mogłaś nie dość precyzyjnie sformułować pytanie do kart...
Karty mogły wskazać, że wciąż tkwisz w pierwszym związku, mentalnie go nie zakończyłaś, co mogło nieć również wpływ na drugi związek... 
Tak jak pisałam masz trochę do przemyślenia...bo jeśli nie pozamykasz nie tylko fizycznie, ale i mentalnie poprzednie związki sytuacja jak bumerang może i na przyszłość się powtarzać...
Przemyśl swoją postawę w związkach, bo zwykle jest tak, że trudno jest pozbyć się np. porównań partnerów...a jeszcze trudniej zmienić swoje nastawienie, przyzwyczajenia...czy wogóle przyznać się do tego...
Nie znamy Cię, nie znamy Cię z innych postów aby Ci coś doradzić, czy wskazać konkretnie dlaczego tak przyjęłaś  wróżbę...
Sugeruję wrócić do tej wróżki i poprosić o dodatkowa interpretację...sama piszesz, że to dobra wróżka i myślę, ze powiedziała Ci to, co wyczytała z kart...
wiec  raczej  przemyśl swoją postawę, nastawienie do poprzednich związków...zmieniaj w sobie to co można zmienić, aby sytuacje podobne nie wracały do Ciebie jak bumerang...
Ja nie oceniam nikogo...ale po prostu przemyśl i wyciągnij wnioski dobre dla siebie....

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości