Masz jakiś problem z wróżeniem? - napisz, spróbujemy poradzić...

witajcie! mam nadzieję, że coś poradzicie
początkująca jestem i generalnie sobie nie wróżę, ale dziś chciałam spróbowac w ramach ćwiczeń jakis rozkład ... no i pociągnęłam karty na siebie

zacięłam się, gdyż pytałam o miłość/ uczucia - a powyciągałam same Denary, Miecze i Buławy tylko dwie karty Kielichów
no i jak to zobaczyłam to zacięłam się na całego - gdyż znałam poszczególne karty i ich znaczenia ale w żden sposób nie umiałam ich przekuć na historię o miłości/uczuciach

pytanie: czy powinniśmy być razem?

Rozkład partnerski:
1. co ja wnoszę do zw - 9 Denarów 5. co on wnosi - V Arcykapłan
2. co mam w głowie - As Denarów 6. co on ma w głowie - XIII Śmierć
3. co mam w sercu - 7 Denarów 7. co on ma w sercu - Paź Denarów
4. co pokazuję na zewnatrz - 7 Kielichów 8. co on pokazuje na zew. - Paź Mieczy

9. co nas łączy/ dzieli - Król Buław


i rozkład pięciu kart ( to samo pytanie )

1. minione wpływy - 6 Denarów
2. obecne wpływy - 7 Denarów
3. ukryte wpływy - 3 Kielichy
4. Rada - 8 Mieczy
5. rezultat jeśli zastosujesz się do rady - 9 Denarów

normalnie zacięłam się - nie wiedząc wszystko o Denarach jako kasie nie mam pojęcia co mogą mówić o uczuciach, 9 Denarów może oznaczać samotną kobietę w luksusie nie szukającą nawet partnera
ale albo spanikowałam albo doznałam szoku ... bo zablokowało mnie i nie wiem jak ruszyć z interpretowaniem tego na uczucia

być może karty miały zły dzień, ja w sumie miałam dobry, za 2 dni wypłata i cierpliwie czekam na nią - czyżby to miało wpływ na ten wysyp denarów w rozkładach o uczuciach
generalnie jak ćwicżę z kartami to opowiadam sobie kolejno o każdej
nigdy nie stawiałam żadnych pytań dotyczących siebie - więc nie mogło być, że kartom się znudziło odpowiadać na te same pytania bez przerwy

ale ja się zblokowałam widząc denary w rozkładzie o uczucia i nie umiałam nic z tego co wiem przełożyć w logiczną historyjkę nawet

napiszcie trochę o tym - większość Denarów w rozkładach o uczucia i np większość Kielichów w pytaniach o pieniądze.
jak się do tego zabrać - nawet tylko ćwicząc


z góry dziękuję za pomoc
Kasia
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości