Nowy Rok Numerologiczny
#7

Witaj Blue Raspberry
Pytania: Chciałbym prosić o rozkład na nowy rok numerologiczny.
-zdrowie - 10 Monet - Tutaj wszystko ok, pokazujesz się jak okaz zdrowia. Jeśli cię dopadną, to tylko sporadyczne dolegliwości, że tak powiem sezonowe. Puścisz bulki nosem ( katar) i na tym się skończy.
 
-na co uważać, rady - 6 Mieczy - Na sterowanie z tylnego siedzenia. Może pojawić się ktoś, kto będzie próbował tobą kierować, ale w taki sposób żebyś myślała że to to są twoje decyzje. Uważaj na manipulacje, bo ktoś może cię wykorzystywać do załatwiania swoich spraw.

-jakie niespodzianki do mnie idą - XV Diabeł - Nie zbyt miłe, ale spokojnie jak będziesz uważać ( patrz odpowiedź powyżej) nie dasz się wciągnąć w podejrzane interesy. Po prostu nie wyłączaj myślenia w ciągu tego roku.

-miłość (czy to będzie kolejny samotny rok, czy może poznam kogoś z perspektywami na przyszłość) - Królowa Monet - Poznasz jakąś kobietę i tu pojawi się miłość, ale tak która mi wychodzi z umysłu nie z genitali. Jak najbardziej pojawią się perspektywy na przyszłość, ale związane bardziej z finansami niż z alkową. Mężczyzny do miłości nie widać 

-nauka i studia (będę mieć praktyki od lutego, studiuje w UK pielęgniarstwo 2 rok obecnie czy pojawi się oferta pracy, czy to jeszcze za wcześnie. - 3 buławy - Coś się pojawi, ale będzie związane z wyjazdem i finalnie możesz z tego nie skorzystać, by nie zawalać reszty nauki.

Oraz jak mi pójdą egzaminy, lubię się uczyć i nawet mi dobrze idzie wiec chciałabym wiedzieć czy mam szanse na dyplom z wyróżnieniem). - 4 Miecze - Może być ciężko, bo pokazujesz się jakbyś się poddała.  I już przestało ci na tym zależeć.

Bardzo możliwe że ktoś się pojawi, ale to nie będzie miłość, chociaż może tak ci się wydawać na początku.
Najważniejsze, nie daj się kupić za błyskotki, bo możesz się zwyczajnie zmarnować.
Nie oceniaj pochopnie nowych znajomości na plus, daj sobie czas by poznać lepiej towarzystwo w jakim możesz zacząć się obracać. A szczególnie tych, którym pozwalasz wchodzić w swoją sferę intymną.
Powodzenia na studiach, skup się na nich. Nie pozwól się nikomu od nich odciągnąć, a oszukasz przeznaczenie i zdasz z wyróżnienie.
Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Nowy Rok Numerologiczny - przez Blue Raspberry - 22-09-2021, 20:16
Nowy Rok Numerologiczny - przez Hazar - 23-09-2021, 19:46
Nowy Rok Numerologiczny - przez Blue Raspberry - 23-09-2021, 23:06
Nowy Rok Numerologiczny - przez Blue Raspberry - 16-09-2022, 14:27
Nowy Rok Numerologiczny - przez Hazar - 16-09-2022, 19:04
Nowy Rok Numerologiczny - przez Blue Raspberry - 06-09-2023, 19:10
Nowy Rok Numerologiczny - przez Hazar - 07-09-2023, 19:07
Nowy Rok Numerologiczny - przez Blue Raspberry - 07-09-2023, 21:02



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości