Entliczek petliczek Miriamkowy Pamietniczek

Kochana MirciuUśmiech

tak tylko napiszę że bardzo ladna talia Oczko
starałem się nie czytac opisów dziewczyn by się nie sugerować Oczko
dlatego wybacz mi powtórzenia.

A więc.
Twój sygnifikator to cesarz.
Myślę, że to jakaś chęc dominowania, zwrócenia na siebie uwagi i podporządkowania sobie otoczenia. Odrobina egocentryzmu, jesli nie egoizmu. Wojskowy dryl.
Taki mały dyktator (albo nie taki mały Oczko )

1.Jakie negatywne wzorce rodziców wnoszę do swego życia - 4 mieczy

Myślę, że to swego rodzaju uciekanie od problemu, przechodzenie go, zamiatanie pod dywan.
Problemy w ten sposob narastaja, az pozniej nie jest mozliwe ignorowanie ich, dochodzi do erupcji, 4 mieczy przechodzi w 5 mieczy - a wtedy nie ma wygranych. Jest za to poczucie żalu, krzywdy... poczucie rzucenia pereł przed wieprze. Wykorzystania.

2.W czym objawia się głęboki żal do rodzica płci przeciwnej-Królowa Denarów

Myślę, że moglo to być tak, że matka przegladala sie w sobie jak w zwierciadle.
Byla tak soba zaabsorbowana, i stwarzaniem pozorow, czy tym co inni powiedza, ze nie poswiecala Tobie dostatecznej uwagi. Czulas sie niepewnie, nie wiedzialas na czym stoisz,
czulas sie skrzywdzona i musialas poradzic sobie sama, i podazyc za tym co mowilo Ci serce.

3.Co sprawia, ze mam w sobie odczucie braku wybaczenia mu, lub innej bliskiej osobie?-Paź denarów

Myślę, że chodzi o zasady, idealy, wartości. Wybaczyć - może wybaczysz, ale nie zapominasz.
I mimo tego wybaczenia, nie jest to wybaczenie, bo mozesz pielegnowac w sobie zal, czy poczucie krzywdy, w mysli : "Dlaczego akurat mnie tak potraktowal, dlaczego mnie i w ogóle dlaczego." Dążysz jednak do ideału i chcesz być lepsza, dlatego możesz mówić, że wybaczasz nawet jeśli tego nie czujesz.. Może to też mieć źródło w dziecinstwie, z okresu komunii np.

4.Co sprawia, ze nie potrafię wybaczyć samemu sobie?-7 kielichów (o)

Myślę, że tu działa odwrotny mechanizm idealizowania - deprecjonowanie.
Nauczyłaś się albo wpojono Ci fałszywą skromność, kiedy ktoś Cię chwali, to masz czuć zawstydzenie, i najlepiej byś tą cała energie i trud, te cudowne zalety potraktowała jako nic nie warte. Zamiast się doceniać i szanować, być z siebie dumną - sama sobie dokręćasz srube.
Przychodzi mi też do głowy, że jeżeli ktoś zawiedzie Twoje oczekiwania, jak coś inaczej sobie wyobrażałas - to zamykasz się w sobie.

5.Co tłumię w sobie?-3 denarów

Myślę, że masz wiele talentów (literackich, manualnych, wszystko co zwiazane z praca rąk, chocby granie, gotowanie i zwiazane ze sztuką, cieszeniem innych ludzi i zmyslow).
Nie pozwalasz im wyjsc z siebie, zaprezentowac sie, mysle ze mimo towarzyskiej oglady i charyzmy jestes dosc niesmala, i bardzo nieswojo sie czujesz, kiedy kogos nie znasz.
Musisz czuc wsparcie i potwierdzenia u innych by czuc sie pewnie.


6.Co wywołuje moje napięcia emocjonalne?- Słońce(o)

Myślę, ze brak pewności i poczucia bezpieczeństwa, a także stresowanie się i czarnowidztwo.
Zamartwianie się i zadręczanie, nieumiejętność obrony wlasnego stanowiska wzgledem osob na których Ci zalezy (latwo rezygnujesz z siebie, poswiecasz sie).

7.Przed czym uciekam, krzyczę by zostawić mnie w spokoju?- Król denarów

Nie lubisz jak ktos Ci rozkazuje, nie szanuje Twojej godnosci, ani granic,
strasznie Cie to upokarza. Jestes dumna, i nie lubisz (a moze i nie umiesz) prosic kogos o cos, zdawac sie na czyjas łaskę i niełaskę, jesteś nieufna.

8.Co mogę zrobić, by znów zacząć cieszyć się życiem( dopuść do głosu swoje uczucia)?- 3 mieczy.

Ból, żal i rozczarowania. Ktoś Ci wbija nóż w serce, a Ty się uśmiechniesz i udasz że to pieszczota. Sama siebie również potrafisz niezle zjechac, więc moja droga odpuść sobie.
Szkoda zdrowia i nerwów na zadręczanie się, i pozwalania na to.
Wyrzuć z siebie te zle emocje, zrób miejsce na dobre, kiedy ktoś Cię wkurzy, robiac np schaboszczaki wywal emocje okladajac tluczkiem. To nic ze kotlety beda cieniutkie czy dziurawe. Wierz mi, mi samemu to pomagaUśmiech albo kazda czynnosc ktora wymaga fizycznego wysilku


uffff.. ale sie nabazgralem.. Sam bezsens pewnie Rotfl
pozdrawiam Oczko Buźki

Karty to podpowiedz, nie wyrocznia.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości